Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

FATSA BELEDİYESPOR BÜYÜK ÇEKİLİŞİ YAPILDI

FATSA BELEDİYESPOR BÜYÜK ÇEKİLİŞİ YAPILDI
16 Eylül 2020 - 0:28

Otomobil 2653 Nolu Bilete Çıktı

Türkiye 3.Ligi 1.Grupta mücadele eden Fatsa Belediyespor’a maddi destek sağlamak amacıyla yapılan otomobil hediyeli büyük çekiliş gerçekleşti.

Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Cumhuriyet Başsavcısı Özcan Çabukoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Musa Ünsal ve çok sayıda sporseverin hazır bulunduğu büyük çekiliş 2.Noter Başkatibi Nurhan Tecim gözetiminde Plevne Meydanında yapıldı.

Çekiliş öncesi Fatsa Belediyesi Gösteri Sanatları Oyuncuları tarafından mini bir gösteri sahnelendi.

“ALNIMIZIN AKIYLA BU KAMPANYAYI SONUÇLANDIRDIK”
Programda bir konuşma yapan Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Adem Bekar, “Fatsa Belediyespor bu şehrin markasıdır. Bu değere destek veren halkımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Zorlu pandemi döneminde milli piyango ile ortaklaşa düzenlediğimiz kampanyamız için 10 bin adet bilet bastırdık. 17 farklı hediye ile çekilişimizi zenginleştirdik. Açıkçası yönetim olarak çok tedirgindik. İnsanlarımızın ekonomik olarak zorda olduğumu dönemde biletleri acaba satabilir miyiz derken sevgili Fatsa halkının desteği ile ve yönetim kurulumuzun yoğun çabası ile alnımızın akıyla bu kampanyayı sonuçlandırdık. 9 bin bilet sattık 9 binli seri olan bin adet bileti kampanyamızın şeffaflığı açısından Sayın noterimize geri iade ettik, hediye talihlilerini tebrik ediyorum” dedi.
“FATSA BELEDİYESPOR ARTIK YENİ ERDOĞAN ARICA’LAR YETİŞTİRECEK”
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem kibar ise yaptığı konuşmada Fatsa Belediyespor’un 1955 yılında kurulmuş ve bugün şehrimizde 65 yaşında şehrimizin en köklü kulüplerinden bir tanesi olduğunu söyleyerek, “Fatsa Belediyesporumuzun 3. Lige yükselmesi ile birlikte profesyonel ligde mücadele eden Ordu ilimizin iki takımından bir tanesidir. Bu değere sahip çıkmak Fatsa’dan sporcu yetiştirmek yatırım yapmak altyapıya yatırım yapmak en asli görevlerimizin başında gelmektedir. Göreve geldiğimiz günden itibaren acaba Fatsa Belediyespor bu yıl lige katılacak mı diye düşünürken o dönemki oluşan yönetimimiz Dr. Onur Sarıhan öncülüğünde kurulan yönetimle geçen yıl lige katılmıştı. İlçemizdeki birçok hemşerimizin sporsever dostumuzun desteği ile birlikte de geçen yıl bu zorlu pandemi sürecinde takımımız ligde kalmayı başardı. Fatsa Belediyespor’un sadece her yıl vatandaştan alınan yardımlarla değil sporcu üreten sporcu yetiştiren ve Spor kulübü anlamında kendi kaynaklarıyla dönebilen bir kurumsal bir yapıya oturtmak en asli görevlerimizin başında geliyordu. Bu yıl Adem Bekar Başkanımızın öncülüğünde yönetim kurulumuzun da emeklileri ile birlikte altyapı çalışmaları belirli bir noktaya geldi ve Fatsa Belediyespor artık yeni Erdoğan Arıca’lar yetiştirecek ve Türk futboluna yeni değerler kazandıracak. Ben böyle bir kampanyanın düzenlenmesinde baş fikri oluşturan Fatsa Belediyespor yönetimimiz olmak üzere bu kulübün belki de tarihinde en zor dönemlerinden bir tanesi bu ulvi görevi layıkı ile yaptığı için Sayın Adem Bekar Başkanımız başta olmak üzere Fatsa Belediyespor’a bu süreçte destek veren tüm siyasi kuruluşlarımıza, tüm sivil toplum kuruluşlarımıza, kamu kurum ve kuruluşlarımıza, Sayın Kaymakamımıza, sayın Cumhuriyet Başsavcımıza, Sayın Emniyet Müdürümüze İlçe Jandarma komutanımıza tüm Fatsa halkına Fatsa Belediyespor yönetimi adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Programda son konuşmayı yapan İlçe Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran’da, “Türkiye 3. Liginde güzide ilçemiz Fatsa’yı temsil eden Fatsa Belediyespor’a destek sağlamak adına yapılan bir çekilişte birlikteyiz. Ben bu çekilişe katkı sağlayan bütün Fatsalılar’a çok çok teşekkür ediyorum. Bu tür kulüpleri yaşatabilmek çok çok önemli. Fatsa Belediyespor 65 yıllık köklü bir kulüp inşallah daha çok uzun yıllar varlığına devam eder. Bu kulüplerin yaşayabilmesi için herkesin el birliği içerisinde destek olması gerekiyor. Kkulübün en büyük eksikliği altyapıydı, bildiğim kadarıyla arkadaşlarımız altyapı kısmını da hallettiler. Gelecek yıllarda altyapıdan futbolcu satmak suretiyle bu tür kampanyalara ihtiyaç kalmayabilir. Herkes imkanları dahilinde bu güzide kulübümüze destek olmalarını canı gönülden arzu ediyorum. Bu dönemde de bilet alarak kulübümüze destek olan en küçüğünden en büyüğüne çok çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

HEDİYE ÇEKİLİŞİ NUMARALARI

Otomobil 2653
Iphone 5458
Iphone 4003
Samsung 0203
Samsung 7266
Arçelik TV 7792
Arçelik TV 8242
Bisiklet 8083
Bisiklet 5978
Fırın 1996
Fırın 7998
Elektrikli Süpürge 7092
Elektrikli Süpürge 8504
Kahve Makinesi 6619
Kahve Makinesi 3666
Blender 8761
Blender 4281

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-