Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KİRALAMADI , 13 YENİ HİZMET ARACI SATIN ALDI

KİRALAMADI , 13 YENİ HİZMET ARACI SATIN ALDI
31 Mart 2020 - 17:17

Başkan Kibar kısa sürede battı denilen Fatsa Belediyesini atağa kaldırdı .

Başkan Kibar , Belediyeye 13 hizmet aracı katarak hem salgınla mücadele gücünü artırdı, hemde araçları kiralama yoluna giden belediyelere araçları Fatsa Belediyesine kazandırarak örnek oldu.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, 13 adet hizmet aracını Fatsa Belediyesi bünyesine kattıklarını açıkladı.

Başkan Kibar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, koronavirüs salgını dolayısıyla sosyal mesafeyi koruyarak sade bir törenle araçları hizmete aldıklarını ifade etti.

“TASARRUF EDEREK BÜYÜYORUZ
Tasarruf ederek büyümek, yarınımızı güvence altına almanın ön koşuludur… Sürdürülebilir büyüme, sadece ve sadece kaynakların doğru kullanılması ve yatırımların doğru yapılması ile elde edilebilir. Dolayısıyla, tasarruf bizlere daha fazla hizmet etme, daha fazla yatırım yapma ve daha fazla istihdam sağlamanın yolunu açacaktır.

FATSA BELEDİYESİ OLARAK 13 ADET HİZMET ARACINI ENVANTERİMİZE KATTIK.
Bugün Belediyemiz demirbaşları içerisine 13 tane hizmet aracını katıyoruz. Böylece yüklü bir kiralama bedelinden kurtularak belediyemize çok önemli bir tasarruf sağlamış olduk. Yeni araçlarımızın 8 tanesi temizlik hizmetlerinde çöp aracı, 2 tanesi çöp taksi, 2 tanesi kamyonet, 1 tanesi bom aracı olarak hizmet verecek. Malum salgın hastalıktan dolayı sosyal mesafeyi koruyarak sade bir törenle araçlarımızı hizmete aldık. Fatsa’mıza hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-