Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ESKİ BAŞKAN ŞAHİN’İ SAVUNDU, ÖZDAĞI YERDEN YERE VURDU

ESKİ BAŞKAN ŞAHİN’İ SAVUNDU, ÖZDAĞI YERDEN YERE VURDU
19 Kasım 2020 - 10:19

Ümit Özdağ’ın İddialarına Dönemin İYİ Parti İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya’dan Yanıt geldi.
İŞTE ÇELENK KARAKA’NIN AÇIKLAMASI

YALANCISIN ÖZDAĞ
Günlerdir konuşuyorsun susuyoruz. Günlerdir üzerimizden yalan siyaset yapıyorsun susuyoruz. Sayın İdris Naim Şahin’in Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olması için biz kendisine aylarca dil döktük. Defalarca gerek Ünyedeki evinde gerekse Ankara’daki bürosunda ziyaret ettik. İkna edebilmek için akla karayı seçtik. Sebebi Ordulu hemşehrilerinin bize yaptığı baskılar, sebebi onunla belediyeyi kazanabilme umudu ve inancı, sebebi İYİ Partimize bir büyükşehir belediyesi kazandırmak, sebebi Orduya yaptığı hizmetler ve Ordu sevdası. Bütün bu sebeplerden dolayı biz Sayın İdris Naim Şahin Bey’i aday yapabilmek için yakasından düşmedik. Siz ise kendisinin İYİ Partiye sızmaya çalıştığını iddia edip duruyorsunuz.
Madem bu insan bu kadar tehlikeliydi, madem bu kadar vatan hainiydi neden hakkında bir tane bile soruşturma açılmamış. Ya da açılmışta biz mi duymamışız. Madem herşeyi biliyordunuz,
adaylığının açıklanacağı son geceye kadar il başkanı olarak beni neden bilgilendirmediniz neden?!
Son gece telefon açıyorsunuz ve il başkanını tehdit ediyorsunuz, hakaretler yağdırıyorsunuz. İl başkanı nezdinde partiye gözdağı veriyorsunuz. Siz benim medya ve sosyal medya gücümü bilmiyorsunuz senide partiyide perişan ederim diye tehditler savuruyorsunuz. Sen iyi bir ülkücüymüşsün, ülkücü olmasaydın sana daha neler yapardım hayal bile edemezsin diyorsun. Vah prof.vah, vah vekil vah!
Siz parti içinde yaşadığınız hezeyanları bizleri tehdit ederek ve herkese iftira atarak mı çözeceksiniz.
Bütün bu yaptıklarınıza karşılık adaylığı için çırpınıp durduğumuz Sayın İdris Naim Şahin Bey , adaylığı geri çekildiğinde partimiz aleyhinde partimize zarar verecek bir kelime dahi etmezken siz İYİ Partililerin oylarıyla vekil oldunuz ve partimize verdiğiniz zarar emin olun ki herkesten daha fazla oldu. Onurlu duruşu ve iyi niyetinden dolayı Sayın İdris Naim Şahin Bey’e buradan herkesin huzurunda teşekkür ediyorum. Ayrıca o iftira attığınız insan sizin en zor gününüzde size yardımcı olmuş insandır, bunu da biz biliyoruz.
Yetti artık ben sustum ama siz temcit pilavı gibi bizi dilinizden düşürmediniz. Edebimizden sustuk bizi korkak sandınız.
Siz ne yaparsanız yapın yel kayadan hiçbir şey koparamaz.
Biz ilk günkü inanç ve gayretle Genel Başkanımız, Anamız, Topuklu Efemiz Asenamız Sayın Meral Akşener’in ve İYİ Partimizin yanında olacağız. Siz mi başka kapıya!
Yerel seçimler döneminde Ordu İYİ Parti İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya olarak bunları yazmak ve kamuoyunu bilgilendirmek ihtiyacı hasıl olmuştur.
Taktir Türk Milletinindir.
Çiğdem Çelenk Karkaya

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-