Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ESKİ BAŞKAN HAPİSTEN ÇIKTIKTAN SONRA 2 KİŞİYİ VURDU VE İNTİHAR ETTİ

ESKİ BAŞKAN HAPİSTEN ÇIKTIKTAN SONRA 2 KİŞİYİ VURDU VE İNTİHAR ETTİ
24 Mart 2020 - 0:40

03 Mart 2020 tarihinde Kabadüz ilçesinde muhasebecisini ayağından vuran eski Belediye başkanı Orhan Aktaş, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Ancak, avukatının mahkemeye yaptığı itiraz sonucu Aktaş önceki gün cezaevinden serbest bırakıldı.
20 gün önce Ordu’nun Kabadüz ilçesi eski belediye başkanı olan Orhan Aktaş, şirketinde çalışan muhasebecisini ayağından vurarak yaralamıştı.

Orhan Aktaş cezaevinden çıktıktan sonra bu akşam saat 22.00 sıralarında bir arkadaşının silahını alarak kendine ait akaryakıt istasyonunda çalışan işçisi ile eşini vurarak öldürdüğü belirtildi.

Cinayetten sonra kendini Akaryakıt istasyonuna kilitleyen Aktaş’ı içeriden çıkması ve teslim olması için Çevik kuvvet ekipleri olay yerine geldiler.

Çevik kuvvet ekiplerinin Aktaş’ı alma çalışmaları sonuç vermedi.Eski Başkan olay yerinde intihara teşebbüs etti.


KENDİSİNİ ÖLDÜREMEDİ

Kabadüz ilçesinde eski belediye başkanı Orhan Aktaş, sahibi olduğu akaryakıt istasyonuna eski çalışanı olduğu öğrenilen Şener Dursun’u çağırdı. İstasyona gelen Şener Dursun ve eşime Halime, eski belediye başkanı tarafından silahla vurularak hayatlarını kaybetti. Orhan Aktaş ise cinayeti işlediği tabanca ile kafasına sıkarak intihara teşebbüs etti. Dursun çifti olay yerinde hayatını kaybederken, eski başkan Aktaş hastanede tedavi altına alındı.

Cinayetle alakalı geniş çaplı soruşturma başlatıldı.


<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-