Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye’de öğrenciler, İdlib’de rejim unsurları tarafından Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) yönelik hain saldırının ardından başlatılan Bahar Kalkanı Harekatı’na destek amacıyla klip çekti.

Mehmet Necati Vidinli Endüstri Meslek lisesi elektrik elektronik öğrencileri, kamera karşısına geçerek Mehmetçiğe selam yolladılar.

Öğrenciler Türk bayrağı önünde çektikleri klipte, kahraman Mehmetçiğe ” İdlip’te şehit olan abilerimize Allah’tan rahmet diliyor, bizlerin de şehit olan ağabeylerimiz gibi vatan için gözümüzü kırpmadan şehit olmaya hazır olduğumuzu tüm dünyaya haykırırız . Türk milleti bir ölür 1000 dirilir. idlip’te görev yapan abilerimize selam olsun ” ifadeleriyle seslendiler.
Öğrencilerin mesajlarına, okul idarecileri ile öğretmenler de destek verdi.

https://youtu.be/sX5jelyjst4

Ünye’de öğrenciler, İdlib’de rejim unsurları tarafından Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) yönelik hain saldırının ardından başlatılan Bahar Kalkanı Harekatı’na destek amacıyla klip çekti. Mehmet Necati Vidinli Endüstri Meslek lisesi elektrik elektronik öğrencileri, kamera karşısına geçerek Mehmetçiğe selam yolladılar. Öğrenciler Türk bayrağı önünde çektikleri klipte, kahraman Mehmetçiğe ” İdlip’te şehit olan abilerimize Allah’tan rahmet diliyor, bizlerin de […]

ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN MEHMETÇİĞE KLİPLİ DESTEK

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.