Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Eğitim-İş Ünye İlçe Başkanı Yeniden Bakar Oldu

Eğitim-İş Ünye İlçe Başkanı Yeniden Bakar Oldu
20 Eylül 2020 - 0:37

Eğitim-İş Ünye ilçe temsilciliği 2020 olağan genel kurulu, 19/09/2020 Cumartesi günü saat 15.00’da Corona tedbirleri kurallarına uygun bir şekilde gerçekleşti.

Açık havada, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleşen kongrede tek liste ile seçime gidildi. Geçen yılki başkan Çağlayan Bakar’ın başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, katılımcıların tamamının oyunu alarak yeniden seçildi. Eğitim-İş Ünye ilçe temsilciliği yönetim kurulu:Başkan, Çağlayan Bakar Üyeler, Elif Halıcı, Hüseyin Karayel, Tolga Meşeci, Cumhur Öztürk, Semra Er, Kemal Köroğluşeklindedir.

Eğitim-İş Ünye ilçe başkanlığına yeniden seçilen Çağlayan Bakar yaptığı teşekkür konuşmasında:

“Laik, demokratik, bilimsel ve kamusal eğitimin askıya alınmaya çalışıldığı; Cumhuriyetimizin kazanımlarının yok edilmek istendiği bir süreçten geçtiğini belirtti. Eğitim-İş’in böyle bir süreçte mücadele alanı içinde olması, emeğimiz, ülkemiz ve ulusumuz açısından çok büyük anlam ve önem taşımaktadır. Eğitim-İş olarak Atatürk İlke ve Devrimlerine ayrıcaTÖS’ün tarihsel mirasına sahip çıkarak eğitim emekçilerinin örgütlülüğünü hak ettiği yere getirmeye çalışan tüm Eğitim-İş üyesi Eğitim Emekçi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-