Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

DURAKLARI YENİLENDİ, IŞIKLAR YANDI TRAFİK RAHATLADI

DURAKLARI YENİLENDİ, IŞIKLAR YANDI TRAFİK RAHATLADI
25 Şubat 2021 - 23:41

Ordu Büyükşehir Belediyesi, A52 TV ekranlarından dile getirdiğimiz sorunları çözüme kavuşturdu.

Her hafta cumartesi günü saat 15:00’da canlı olarak yayınlanan Gündem Arena programında konuşulan Ünye’deki trafik ışıkları ve dolmuş durakları sorunu çözüldü.

KARTEGDER Başkanı Cihan Çakır, A52 TV Genel Yayın Yönetmeni Yunus Zor ve Moderatör Oktay Fidan, Gündem Arena programında Ünye’de bulunan dolmuş durakları hakkında olumsuz eleştirilerde bulundu. Ayrıca Atatürk Parkı girişinde bulunan trafik ışıklarının çalışmamasından dolayı oluşan tehlikeyi gündeme getirdiler.

Bunun ardından Ordu Büyükşehir Belediyesi bu sorunlara çözüm getirerek dolmuş duraklarını değiştirdi ve trafik ışıklarındaki arıza onarıldı.

Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Asım Suyabatmaz,”vatandaşımızın memnun olmadığı hiçi bir çalışmayı yapmıyoruz ve yapmayacağız. Bu süreçte sizler basın mensupları olarak bizlerin gözü, kulağısınız. Bizlere halkın taleplerini iletmek gibi bir misyonunuz var .Bunu da en iyi şekilde yerine getiriyorsunuz.

Büyükşehir Belediyesi olarak eskiyen kent mobilyalarından olan durakları kısa bir süre önce yenilemiştik.Fakat vatandaşlarımız bu durakları beğenmemişti.Bizde sizin aracılığınızla talepleri değerlendirdik ve duraklarımızı yeniledik.

Akabinde yine sizin kanalınız aracılığı ile çalışmayan trafik ışıklarını çalışır hale getirdik.Vatandaşımız için ulaşımın zorlaşmasının önüne geçtik.Sayın Bakanımızın dediği gibi önceliğimiz her zaman vatandaşımızın memnuniyetidir. ”dedi

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-