Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Dr. Ali Coşkun Başkanlık Makamından Teşekkür Etti

Dr. Ali Coşkun Başkanlık Makamından Teşekkür Etti
18 Temmuz 2020 - 1:30

2 Temmuz Pazar günü Ordu Tabipler Odası seçimine kendi listesiyle katılan  Başkan AdayıBiyokimya ve Klinik Biyokimya UzmanıDr. Ali Coşkun’un, yedi kişilik listesinden yönetime 4 kişi girmiş, diğer üç yönetim kurulu üyesi ise diğer Başkan Adayı Doç. Dr. Özgür Enginyurt’un listesinden seçilmişti.

Ordu Tabipler Odası seçiminde Başkanlığa aday olan Uzman Dr. Ali Coşkun, seçilen yönetim kurulu üyeleri tarafından Başkanlık görevine getirildi. Coşkun Oda başkanlık makamına geçerek görevi devraldı.

Seçilen yedi kişilik yönetim kurulu kendi aralarında yaptığı seçimle Uzm. Dr. Ali Coşkun’u Başkanlık görevine getirdi. Yönetim Kurulu üyeleri Oda Genel Sekreterliğine Doç. Dr. Mukadder Korkmaz’ı, Veznedarlık görevine Dr. Yücel Baştürk’ü, Muhasiplik görevine de Uzm. Dr. Serkan Akbay’ı seçti.

ÇOSKUN’DAN TEŞEKKÜR

12 Temmuz 2020 Pazar günü Ordu Grand TESK otelde yapılan Ordu Tabipler Odasının Yönetim ve Denetim kurullarının ve diğer kurullarının seçimi, şu ana kadar kayıtlara geçen en yüksek sayıda rekor katılımla ( 317 hekim oy kullandı ) gerçekleşti.
Seçim’den sonra yapılan yönetim kurulu görev dağılımında : Ordu tabipler Odası başkanlığına
Uzm. Dr. Ali COŞKUN olarak layık görüldüm.
Aynı toplantıda diğer görev dağılımlarında : Genel sekreterliğe Doç. Dr. Mukadder KORKMAZ, Muhasipliğe Üye Uzm. Dr. Serkan AKBAY, Veznedarlığa Üye Dr. Yücel BAŞTÜRK, Üyeliğe Dr. Tahir Can TÜRKELİ, Üyeliğe Dr. Tansel OKAN ve Üyeliğe Doç. Dr. Özgür ENGİNYURT getirildi.

Öncelikle tüm hekim kardeşlerimize bu odaya sahip çıktıkları için sonsuz teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız. Artık birlikte el ele, Odamızı daha ileriye taşımak için çalışacağız. Bir büyük teşekkür de, seçim günü oy sandığına gelip oy kullanan kardeşlerimize ediyoruz. Oy kullanmaya gelemeyen kardeşlerimize de, inşallah biz gideceğiz, sadece onlara değil Ordu bölgesindeki 1000 civarında hekim kardeşimize gideceğiz, tüm kardeşlerimizin odaya kayıt olması için, önce gönüllerine gireceğiz ve bu hareketimizi en kısa zamanda başlatacağız.
En son teşekkürü de bizleri takip eden, destekleyen, Ordu’nun merkez ve tüm ilçelerinde basınımızın değerli ve fedakar temsilcilerine , televizyon ve radyo yayını yapan medya temsilcilerine ediyoruz.
Artık yeni bir döneme başlıyoruz. Şimdi çalışma zamanı. İnşaallah yapacağımız çalışmalarla önce güzel Ordumuzun, sonra da güzel Ülkemizin sağlıkta kalite seviyesindeki artışına katkıda bulunacağız. Bunun da yolunun öncelikle hekim kardeşlerimizin tek tek memnuniyetlerinin sağlanmasından geçtiğini biliyor ve çalışmalarımızı da o yönde dizayn ediyoruz.
En ölümcül Pandemilerde bile, en ön saflarda bir adım bile gerilemeden insanımızın sağlığı için kendi canını feda etmekten çekinmeyen, tüm dünyayı kendine hayran bırakan değerli ve cesur hekimlerimizin emrinde bir oda hizmeti vermekten onur duyacağımızı bildirir, her ihtiyaçlarında kardeşlerimizin yanlarında olacağımızı taahhüt ediyoruz.

Uzm. Dr. Ali COŞKUN
Ordu Tabipler Odası Başkanı

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-