Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Döner Y ve Hesaplı Kasap 15 Temmuz Meydanı’nda Hizmete Girdi

Döner Y ve Hesaplı Kasap 15 Temmuz Meydanı’nda Hizmete Girdi
05 Eylül 2019 - 23:55

Markasının temelini 1996 yılında İznik’te minik dükkanıyla atan ve Türk mutfak kültürünü markasına yansıtan Köfteci Yusuf, kendi markası olan Döner Y ile Hesaplı Kasap’ı Ünye 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda açtı. 

Zengin ve eşsiz lezzetleri içinde barındıran menüsü ve kaliteli personelleriyle Döner Y ile Hesaplı Kasap, 2 katlı olarak Ünye 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda Ünyelilerin hizmetine girdi.

Köfteci Yusuf, lezzeti ile olduğu kadar ekonomik ve hızlı oluşuyla farkını hissettirmeye devam ederken, çalışanlarının yarısından fazlasının kadınlardan oluşuyor olması da kadın istihdamına verdiği önemi gözler önüne seriyor.

1996 yılında Bursa’nın İznik İlçesi’nde 4 masalı bir dükkan olarak hizmete başlayan Köfteci Yusuf, gıda ve restoran sektöründe yeni açmış olduğu şubeleri ile büyümeye devam ediyor.

Köfteci Yusuf, Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük köfte fabrikası unvanına sahip tesisinde en son teknolojiyi kullanarak ürünlerini soğuk zincir kırılmadan günlük olarak sevk ediliyor.

‘Hesaplı Kasap’ markasını da bünyesinde barındıran şirketin ürün konseptinde ayrıca kahvaltı, çorba, salata ve tatlı çeşitleri de yer alıyor. 

TÜRK MUTFAĞININ VAZGEÇİLMEZİ

Türk mutfağında önemli bir yeri olan köfte, sofraların olmazsa olmazlarındandır. Köftenin içeriği yüzde 70 dana eti, yüzde 30 kuzu eti, ekmek, pul biber, beyaz soğan ve tuz kullanılarak hazırlanıyor. Köfte ile birlikte diğer ızgara ürünlerinin de misafirleri ile buluşturan Köfteci Yusuf, yemekte kaliteye önem verenlerin vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Köfteyi ve diğer ızgara ürünlerini misafirlerine sunarken, nezih ve kaliteli bir hizmet sunmayı kendine ilke edinen Köfteci Yusuf,  insanlara evlerindeki rahatlığı restoranlarında sağlıyor. Kendinee özgü restoran konsepti, hijyen önceliği ile birlikte kalite ve hızdan da ödün vermeyen Köfteci Yusuf, zamanın önemini bilerek, iş planını bu bilinçle gerçekleştiriyor. 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-