Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Doğa Koruma ve Milli Parklar Ordu Şube Müdürlüğünden Veda Yemeği

Doğa Koruma ve Milli Parklar Ordu Şube Müdürlüğünden Veda Yemeği
27 Kasım 2019 - 14:42

Tarım ve Orman Bakanlığı 11.Bölge Müdürlüğü Doğa Koruma ve Milli Parklar Ordu Şube Müdürlüğü personelleri tarafından emekli olan çalışma arkadaşları Şube Müdürü Kadir PİR ( 65 ) ve Şube Müdür Sekreteri Demet GÜNAYDIN’a ( 51 ) veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine Doğa Koruma Milli Parklar Ordu Şube Müdür V. Mahmut BAKAR, Ünye Şefi Saygın YILDIRIM ve Ordu Şube Müdürlüğü personelleri katıldı.

Altınordu Zerdaçal Bistro restoranda gerçekleşen yemeğinde konuşan Müdür Kadir Pir, yemeği düzenleyen eski çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Müdür Kadir Pir, 40 yıllık meslek hayatını dürüst ve temiz bir şekilde tamamlayıp emekli olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve kendisinden sonra görevi devralacak arkadaşlara başarılar diledi.

Müdür Sekreteri Demet GÜNAYDIN ise konuşmasında şunları ifade etti;  “Sizlerle çalışmaktan çok memnundum. Böyle bir yemekte bir araya gelmemize vesile olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Mesleki hayatlarında başarılar diliyorum.” .

 Veda yemeğinde Müdür Kadir PİR ve Müdür Sekreteri Demet Günaydın’a  Ordu Şube Müdürlüğü personelleri tarafından alınan  hediyeler takdim edildi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından veda yemeği sona erdi. 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-