Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

DIŞ CEPHEDE VATANDAŞIN ŞİKAYETLERİNİ DEĞERLENDİRİLDİ

DIŞ CEPHEDE VATANDAŞIN ŞİKAYETLERİNİ DEĞERLENDİRİLDİ
25 Ocak 2021 - 0:03

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Asım Suyabatmaz A52 TV ekranlarında yayınlanan Analiz Özel programına konuk oldu. Programda vatandaşların soruları arasında yer alan dış cephe giydirme konusuna değindi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Asım Suyabatmaz ,”Dış cephe iyileştirmesi bizim görevimizden önce başlayan bir çalışmaydı. Dolayısı ile orada ki muvafakatlar, ödeme talimatları ve ödeme şekilleri belirlenmişti.

Bu program neticesinde ödeme talimatı vatandaşlarımıza ulaştı. Bunun akabinde baştan anlaştıkları farklı rakamlar ile karşılaşanlar itiraz dilekçesi verme durumunda oldu.

Baktığımızda itiraz dilekçelerinde ki rakamlar ciddi derece de bir problem olduğu belliydi. Dolayısıyla hemen o süreçte o itirazların geldiği dönemde ödemeyi durdurduk. Başkanımızda “bu konuyu iyice araştırın ve öyle karşıma çıkın” dedi.

Bunun üzerine bir komisyon kuruldu ve şikayetleri incelemek üzere ekip Ünye’ye geldi. İncelemeler yapıldı, tutanaklar tutuldu ve alınan dilekçeler anlaşmaya varıldıktan sonra ödemlere tekrar devam etmeye başlandı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-