Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

DEVRİKLER NİFAK PEŞİNDE

DEVRİKLER NİFAK PEŞİNDE
22 Ekim 2019 - 2:50

Sözcü gazetesinde pazartesi günü Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler hakkında kaleme alınan haberde kaynak olan olarak gösterilen Mehmet Öztürk’ü sizler için araştırdık.

Kamuoyunun merak ettiği Mehmet Öztürk adlı Facebook hesabını kime ait oldu ortaya çıktı.

Sözcü Gazetesinin referans aldığı Mehmet Öztürk adlı kullanıcı hesabı sahte olup, bu hesabı kullanan kişilerin eski Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın Basın Danışmanı Ersin Özmen ve koruma müdürü Savaş ÖZCAN olduğu iddia edildi.

Peki bu olayın perde arkasında malum kişilerin olduğuna şaşırdık mı ?Tabiî ki hayır..

Varlığı ile Orduluya kök söktüren ve görevden alındığında davullar çalınan Yılmaz ve ekibi ,henüz yeni Büyükşehir Belediye Başkanı olan Hilmi Güler’i itibarsızlaştırmak için her türlü enstrüman kullanmaktan geri kalmıyor dedikoduları ayyuka çıktı.

İlk olarak Orduspor üzerinden Hilmi Güler’i yıpratmaya çalışan malum kişiler ,ellerinden ne geliyorsa artlarına koymadan adete açıkça Güler’e meydan okuyor ve karalama kampanyasına devam ediyorlar.

Bu arada gerek gazetelerde,gerekse sosyal medyada ne hikmetse Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e söven zatlar ,devrik Başkana methiyeler dizmekten de geri kalmıyorlar.

Peki bu zatların asıl hedefinde, Hilmi Güler mi?Ak parti mi?  Recep Tayyip Erdoğan mı var.

Kararı siz verin ,ama asıl zarar  Ak parti ve Recep Tayyip Erdoğan ‘ oluyor.Bunu onlarda biliyor ama güya hedeflerinde Hilmi Güler var.Yersen…..

Peki neden Güler yıpratılmak isteniyor?

1- Bir anda beklenmedik şekilde kenara itilen zatlarda ki kuyruk açısı var olduğu sürece bu anti siyaset devam edecek.

2-Belediyeyi 1,5 milyar(katrilyon) borca sokarak giden Yılmaz ve havarilerinin ardından , başkanlığa işin ehli ,liyakat,tevazu ,dürüst ve çalışkan bir başkan geçince endişeye kapıldılar.

3-Orduyu yönetemedikleri gerçeği ortaya çıkacak diye korkuyor olacaklar ki, hala Ordu’dan ellerini çekmediler. Ve işini yapan dürüst insanları yıpratmak için şeytanla bile ortaklık yapar oldular.

4-Rantlar gitti ama kavgası bitmedi.Belde evler gerçeği ortada.Gizli ortaklıklar devam ediyor olacak ki Güler’e çekilsin diye posta koyuyorlar.

Beyler ,Ak partiyi,Recep Tayyip Erdoğan’ı sevmek, en güvendiği ve Ordu’ya yolladığı Hilmi Güler’e her gün kahpece arkadan vurarak olmaz.Bunu siz gelin bu halkın külahına anlatın.

Ordu’nun üzerinden kirli ellerinizi çekin, bu halk sizide Hilmi Güler’ide iyi biliyor.Kavga eden değil ,hizmet eden adam gibi adama Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e tüm Ordulular sahip çıkmaya devam ediyor.

Sizler ve sizin gibi düşünenler,şunu unutmasın ansızın yediğiniz tokat bu sefer daha okkalı geliyor bilesiniz.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-