Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

DEPREMİN KAHRAMANLARI ORDU’YA DÖNDÜ

DEPREMİN KAHRAMANLARI ORDU’YA DÖNDÜ
29 Ocak 2020 - 0:57

Deprem bölgesinde enkaz altında kalanlara yardım etme, onları bulundukları yerden kurtarma ve depremzedelere yardımcı olmak için Elazığ’a giden ve görevini başarıyla tamamlayan Büyükşehir Belediyesi İtfaiye personeli geri döndü.

Deprem bölgesindeki çalışmalarda büyük başarı kaydeden ekipten Ünye İtfaiye Amiri Ali Güneş, bölgede kendilerine düşen görevi bütün gayretiyle yerine getirmek için çalıştıklarını ve başardıklarını söyledi.

Ali Güneş sosyal medyadan paylaşımında şöyle dedi; “Tüm Elazığ halkına göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz. Geçmiş olsun başınız sağolsun.Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın.

Ayrıca, Elâzığ İtfaiyesi, Afad, Umke, Jak, İstanbul, Ankara İtfaiyesi ve tüm illerin itfaiye teşkilatlarının tüm ekiplerine basın yayın kuruluşlarına Emniyet Ekiplerine operatöründen sahada gönüllü olarak çay dağıtan evlerinden yemek yapıp getiren koca yürekli halkımıza, otelinin tamamını afetzedelere ve sahada çalışanlara ücretsiz açan otel sahiplerine, Kızılay’a, bizleri tam destekleyerek Elâzığ ve Malatya halkına yardıma gönderen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler Başkanımıza ve milletinin yanında olan devletimize şükranlarımızı sunarız.”

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-