Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından bugün Adliye binası önünde çam fidanı dağıtıldı.

11 Kasım Milli Ağaçlandırma Bayramı kapsamında düzenlenen programda Ünye Cumhuriyet Savcısı Onur Yasin Tunç ve Denetimli Serbestlik Müdürü Bülent Demirel, vatandaşlara 250 adet çam fidanı dağıttı.

Fidan dağıtım töreninde konuşan Cumhuriyet Savcısı Onur Yasin Tunç, “Milli Ağaçlandırma Bayramı kapsamında biz de Denetimli Serbestlik Müdürlüğü olarak katkı sağlamak istedik. Ormanlar bizim en büyük yaşam kaynağımız ve zenginliğimizdir. Bugün dikilen fidanlar yarın bize nefes olacaktır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ‘ormansız yurt vatan olmaz’. Peygamber Efendimizin de dediği gibi ‘kıyametin kopacağını dahi bilseniz elinizdeki fidanı dikiniz’ düsturundan hareket ederek bu güzel etkinliğimizde vatandaşlarımızla birlikte olmanın keyfini yaşamaktayız. Bu kapsamda bugün 250  tane fidan dağıtacağız.” diye konuştu.

Ünye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından bugün Adliye binası önünde çam fidanı dağıtıldı. 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Bayramı kapsamında düzenlenen programda Ünye Cumhuriyet Savcısı Onur Yasin Tunç ve Denetimli Serbestlik Müdürü Bülent Demirel, vatandaşlara 250 adet çam fidanı dağıttı. Fidan dağıtım töreninde konuşan Cumhuriyet Savcısı Onur Yasin Tunç, “Milli Ağaçlandırma Bayramı kapsamında biz de Denetimli Serbestlik […]

DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN VATANDAŞLARA ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.