Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

DASKUT ORDU’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

DASKUT ORDU’DA ZİYARETLERDE BULUNDU
26 Şubat 2021 - 10:57

Daskut Uluslararası Arama Kurtarma Derneği Ordu İl Temsilciliği  bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Daskut ekibi,Ordu Valisi Sayın Tuncay SONEL’i, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanvekili Sayın Adem ATİK’i, AFAD İl Müdürü Sayın Osman IŞIK Bey’i ziyaret etti.

Ordu’da ki temaslarda Daskut Uluslararası Arama Kurtarma Derneği Ordu İl Temsilciliği  Başkan Ahmet Karacı’ya, Ünye temsilci Ali Cifci, Fatsa temsilcisi Saliha Yılmaz ve beraberinde ki yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Daskut Uluslararası Arama Kurtarma Derneği Ordu İl Temsilciliği Başkan Ahmet Karacı yaptığı açıklamada, ’’Ben ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte Ordu bir dizi ziyaretlerde bulunduk. Ordu Valisi Sayın Tuncay SONEL’i, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanvekili Sayın Adem ATİK’i, AFAD İl Müdürü Sayın Osman IŞIK Bey’i ziyaret ettik.

Daskut Uluslararası Arama Kurtarma Derneği Ordu İl Temsilciliği olarak yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte  Ordu Valimiz Sayın Tuncay SONEL’i ziyarette bulunduk. Derneğimizin çalışmalarını, yapılacak olan eğitim ve planlamaları kendisine anlattık. Valimiz Sayın Tuncay Bey, AFAD İl Müdürlüğü ile ortak bir farkındalık faaliyeti  yapılmasının çok iyi olacağına  vurgu yaptılar.

Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanvekili Sayın Adem ATİK Bey’i ziyaret ettik. Kendisine Derneğimizin faaliyetlerinden bahsettik. Büyükşehir Başkanvekilimiz Adem Bey Derneğimizin çalışmalarında üzerlerine düşen her konuda yardımcı olacaklarını söylediler.

Ve son olarak AFAD İl Müdürü Sayın Osman IŞIK Bey’i ziyaret ettik. Kendisi ile tanıştıktan sonra derneğimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Derneğimizin AFAD’tan alacağı eğitimlerin tarihi ve işleyişi hakkında bize bilgi vereceğini söylediler. AFAD İl Müdürümüz Osman Bey bu tür STK’ların öneminden ve sağlayacağı katkılardan bahsettiler.

Daskut Uluslararası Arama Kurtarma Derneği Ordu İl Temsilciliği olarak ziyarette bulunduğumuz ve bizlere yakın ilgi gösteren Valimize,Büyükşehir Başkanvelimize ve AFAD İl Müdürümüze teşekkür ediyoruz ”dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-