Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Coşkun ve Kaval Ailelerinin Mutlu Günü

Coşkun ve Kaval Ailelerinin Mutlu Günü
23 Eylül 2019 - 18:50

Ünye başta olmak üzere Ordu’nun sağlık camiasının buluştuğu düğünde kızının mürüvvetini gören Ünye Devlet Hastanesi Klinik Biyokimya Uzmanı Dr. Ali Coşkun, mutlu günlerinde yanlarında olan tüm dostlara teşekkür etti.

Ayşe ve Ünye Devlet Hastanesi Klinik Biyokimya Uzmanı Dr. Ali Coşkun’un kızı Eczacı Kamer Coşkun ile Asuman ve merhum Yılmaz Kaval’ın oğlu Gayrimenkul Ekspertizi Serhat Kaval 21 Eylül 2019 Cumartesi akşamı Atik Otel’de düzenlenen düğün töreniyle bir ömür boyu mutluluğa ‘evet’ dedi.

Düğünde kıyılan nikahın ardından geceye katılan davetliler, gece geç saatlere kadar müzik eşliğinde eğlendi.

Ünye başta olmak üzere Ordu’nun sağlık camiasının buluştuğu düğüne Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Melih Aladağ, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Argan, CHP Ünye İlçe Başkanı İsa Maral, MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir, İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Osman Karagöz, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, daire amirleri ve çok sayıda kişi katıldı.

Uzman Dr. Ali Coşkun, “Bu mutlu günümüze katılarak bizleri yalnız bırakmayan, yanımızda olamayıp da telefonla arayarak tebrik eden, çiçek göndererek kutlayan, gönülleri bizimle olan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.” dedi. 

Düğünde sağlık camiası, Ünye Devlet Hastanesi’nin sevilen ve sayılan  doktorlarından Ali Coşkun’un yanında olarak mutluluklarına ortak oldu. 

Çakır Medya ailesi olarak biz de Kamer & Serhat çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-