Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÇOMAR LAVUĞUN SON ÇIRPINIŞLARI…

ÇOMAR LAVUĞUN SON ÇIRPINIŞLARI…
15 Eylül 2019 - 13:35

KÖŞE YAZISI

Ordu’da tavuk yürekli bir lavuk Çomar var. Uzun süredir şantajı kendine geçim kaynağı yapmış.sözüm ona  sahte kahramanlık edaları ile kendini fasulyeden sayan bu meczup lavuk, kuş kadar beyni ile memlekete ayar çekmeye çalışıyor.

Bu tavuk yürekli lavuk, yalan ve iftiraları ile sadece kafa şişiriyor cebi dolduruyor.Birde Fetö ile mücadele edenlere karşı düşmanlık beşliyor.Kısaca bir iki Fetocu ismi vererek milleti kandırdığını sanıyor ve Fetoculara yaptığı taşeronluğunu gizlemeye çalışıyor.

Lavuk kendisine cevap verebilecek kişileri yalan konuştuğundan dolayı engelliyor. Meydan buna lavuğa  kalsın bende istediğim gibi at oynatayım istiyor. Oh ne güzel dünya bu lavuk konuşacak millet sadece dinleyecek var mı öyle yavma çomar…

PAPAĞAN GİBİ HEP AYNI TERANE

Papağan gibi aynı şeyleri tekrarlayan elindeki bilgilerin hepsi yalan dolan olan bu lavuk Ordu’yu karıştırmak isteyenlerin çomarlığını yaparken, tehtit ve şantajla haraç alıyor.Sonrada çıkmış ispatlamayan şerefsizdir diyor,güya delikanlı havalarına bürünüyor.

LAAAA tavuk yürekli lavuk caz yapma ,bu laflara milletin karnı tok.

Tavuk yürekli lavuk yazacağım edeceğim dediğin şeylere bir bakın bıçak gibi kesiliyor acaba neden kesiliyor kendisine soralım. İstediğini aldığı için mi tüm iddiaları hep yarım kalıyor.Mantıken düşünüldün de  rahatlıkla  %100 istediğini aldığı için kesiliyor diyebiliriz.

Biz habercilik anlayışımızda yarın açıklayacağız dediğimiz haberi açıklıyoruz. Lakin  bu tavuk yürekli çomar, papağan gibi tekrarlamadan başka yaptığını gören var mı?

Hadi çok konuştuğun  şu resimleri,belgeleri  bir çıkarsın, şifreli konuştuklarının adlarını versin.Yemez ama….

 Sadece işi gücü algı oluşturup şantajla korkuyla para iç etmek.

Bu arada kamuoyu bilsin ki bu lavuğun bir tane dostu yok .Dostlar dostlar diyor ya, çoğu kişiler bizi arayıp kendisi hakkında ilişkilerini ve şikayetlerini anlattı, dert yandı.

ÇOMAR’IN SAHİBİ TEK DEĞİL

Rant,koltuk,makam ,hırs ,para peşinde olanların ve Fetöcuların çomarlığını yapan bu lavuk ,ağabeyleri gidince yalnız kaldı.Şuan korkudan uyuyamıyormuş beni de alacaklar diye…

Bak lavuk çomar, senin sahiplerini tek tek biliyorum.İsimleri de belgeleri de şimdilik bende kalsın açıklamıyorum.

Ama kamuoyu uyansın ,oyunu görsün diye seninle kimler beraber ipucu veriyorum; şu faal 3 milletvekilleri, Ünye menşeili eski milletvekili ve havarileri, siyasetten aforoz edilmiş paçavralar, liyakatsız belediye çalışanları ve mafya seni sende onları kullanıyorsun.

ÇOMARIN HAKKINI VERELİM

Hakkını yememek lazım gerçekten iyi havlıyor. Ama söyledikleri itibar edilecek ve doğru olan cümleler değil.Bunu eski yol arkadaşları da ifade ediyor.

Biz  aslında her gün bu çomar lavuğun söyledikleri çürütecek belgeler yayınlarız ama kendisini adam yerine koymak istemediğimizden fazla bu konulara girerek prim yaptırmak istemiyoruz.

Sadece vicdanen rahatsız olduğumuz için ve dinimize göre ‘’haksızlığa sessiz kalan dilsiz şeytandır’’ dendiği için bildiklerimizi kamuoyu ile paylaşmak istedik.

Son olarak diyoruz ki ey bu lavuk çomarın sahipleri karaktersiz korkaklar adam müsvetteleri herkes sizin kim olduğunuzu biliyor. Bu dünya kimseye kalmadı size de kalmaz. Bu arada çomarınıza sa  dikkat edin size ısırmasın…

NOT : Bu arada bu çomara karınızı kızınızı  emanet etmeyin kendisi ırz düşmanıdır.Önümüzde ki günlerde bu konuya VE diğerlerine canlı yayında değineceğiz.

CİHAN ÇAKIR

GNL.YAYIN YÖN.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-