Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÇOCUKLAR DİLEDİ BAŞKAN KARATAŞ GERÇEKLEŞTİRDİ

ÇOCUKLAR DİLEDİ BAŞKAN KARATAŞ GERÇEKLEŞTİRDİ
08 Ocak 2020 - 0:45

Şehit Sercan Öklük İlköğretim Okulunda Tülay Çamaş’ın e-twinning projesine Fatsa Ticaret Odası Başkanı Tayfun Karataş’tan destek geldi.
Başkan Karataş sürpriz yaparak öğrencilere diledikleri hediyeleri dağıttı.Diledikleri hediyelere kavuşan çocukların mutlulukları görülmeye değer görüntüler ortaya çıkardı.

Okul ziyaretinde Başkan Karataş ,”Öğretmenimiz bir zaman önce çocuklarımıza “sihirli bir lamba bulduğunuzu ve ne isterseniz dileyebildiğinizi hayal edin ve bir dilek dileyin; belki sadece masallarda değil gerçek hayatta da dileklerinizi gerçekleştirecek olanlar vardır” dedi, çocuklarımız da dileklerini ilettiler. Bizler de o lambadan olmasa da gündelik hayatın içerisinden çocuklarımıza ve onların tertemiz zihinlerindeki masum dileklerine ulaşıp her birinin dileğini gerçekleştirdik.

Güzel kalpli miniklerimiz bugün bir teşekkür hediyesi olarak çizdikleri ve içerisinde bize de yer verdikleri harika resimler göndermişler. Beni inanılmaz mutlu ettiler. Ben de değerli öğretmenimize ve kocaman yürekli miniklerimize yüzümüzde güzel bir tebessüm bıraktıkları için sevgi dolu teşekkürlerimizi yolluyorum”dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-