Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

CHP’de YILMAZ GÜVEN TAZELEDİ

CHP’de YILMAZ GÜVEN TAZELEDİ
09 Mart 2020 - 19:21

CHP Ordu Kadın Kolları olağan kongresi yapıldı. Yapılan kongre sonucunda yeniden Ordu İl Kadın Kolları başkanlığına yeniden Nilgün Yılmaz seçildi. Yılmaz seçime tek liste ile girdi.

YILMAZ GÜVEN TAZELEDİ

BÜTÜN ENERJİMİZ CHP’Yİ İKTİDARA TAŞIMAK ÜZERİNE 

Yeniden seçilen Yılmaz, “Daha örgütlü, daha azimli, daha güçlü kadınlar olarak en büyük emanetimiz Cumhuriyet Halk Partisini iktidar yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Tüm enerjimiz ve dikkatimiz CHP’yi iktidara taşıyabilmek üzerine olacaktır. Doğruları söylemekten ve mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz. Biz Cumhuriyet kadınları olarak içinde bulunduğumuz tehlikenin farkındayız. Yeni dönemimizde kadın olmanın gücü ile el ele birlik beraberlik içinde, Cumhuriyetimizin ve partimizin kurucu ulu önderi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere vermiş olduğu haklar ile varlığımızı toplumun her alanında başarıyla sürdürmeye, kadınların sesi olmaya devam edeceğiz.” dedi.

İŞKE YENİ YÖNETİM

CHP kadın kolları şu isimlerden oluştu: Serap Yamaner Alaybeyoğlu, Gönül Aydın, Tuğçe Generaydın, Hatice Beşli, Sevinç Beşik, Nilhan Emeç, Nergis Gürsoy, Sevgi Kılıç,  Seval Önder, Alev Özkemahlı, Mesture Özyurt, Melahat Songer, Birgül Şahin, Hatice Yöndem.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-