Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÇAYBAŞINDA ÖRNEK UYGULAMA

ÇAYBAŞINDA ÖRNEK UYGULAMA
31 Ocak 2017 - 22:03

ededee

Yardıma muhtaç, bakacak kimsesi bulunmayan ve günlük işlerini idame ettirebilecek durumda olmayan vatandaşların hayatını kolaylaştırmak amacıyla Çaybaşı Kaymakamlığınca hazırlanan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca da desteklenen “Temiz Evim Projesi” Çaybaşı’nda uygulanmaya devam ediyor.

Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet YANIK, konuyla ilgili yaptığı açıklamada;
“İlçe Kaymakamlığımızca hayata geçirilen “Temiz Evim Projesi” kapsamında ilk etapta İlçede tespit edilen 65 yaş üstü, engelli ve ihtiyaç sahibi 8 vatandaşımıza temizlik hizmeti verilmiştir.
Bu örnek projeyle yaşlılarımız, engellilerimiz ve bakıma muhtaç vatandaşlarımız artık daha bakımlı, güvende ve en önemlisi daha huzurlu olacaklar. Çünkü, proje kapsamında çalışan personeller yalnızca evin ihtiyaçlarını gidermiyorlar aynı zamanda onlarla birer arkadaş gibi sohbet ederek ilgi alaka gösteriyorlar.
Unutmayalım ki bizlerde bir gün yaşlı ve bakıma muhtaç kalabiliriz. Bu nedenle İlçemizde tespit edilen 65 yaş üstü, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza temizlik hizmeti verilmeye bundan sonra da devam edilecektir.
Bu örnek projeye destek veren başta Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımız olmak üzere, İlçe Kaymakamımız Fatih İZMİR ve emeği geçen herkese vatandaşlarım ve şahsım adına teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

UGUR

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-