Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Çaybaşı’nda Öğretmenler Günü Ziyaretleri

Çaybaşı’nda Öğretmenler Günü Ziyaretleri
22 Kasım 2019 - 0:26

İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin BAŞ başkanlığında, 2018-2019 eğitim öğretim yılında başlatılan uygulama kapsamında, 24 Kasım “Öğretmenler Günü” münasebetiyle ilçe-okul ziyaretleri devam ediyor.

24 Kasım “Öğretmenler Günü” münasebetiyle, 18-24 Kasım 2019 tarihleri arasında planlanan ilçe-okul ziyaretleri kapsamında Çaybaşı Göksu İlkokulu/Ortaokulu’nda öğretmenlerle biraraya geldi.

Olumsuz koşulları olan yerleşim birimlerinde görev yapan öğretmenlere moral desteği sağlanması amacıyla başlatılan uygulama kapsamında, Çaybaşı Göksu İlkokulu/Ortaokulu’na ziyarette bulunan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Avni GÜNAY, Şube Müdürü Enver HACISALİHOĞLU ve Çaybaşı İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan GÜNEŞ 24 Kasım “Öğretmenler Günü” münasebetiyle öğretmenlerle biraraya geldi. Talep, öneri ve ihtiyaçların dinlendiği ziyaret programında, öğretmenlik mesleğinin vizyonu ve misyonu konularında bir süre sohbet ettiler. Ayrıca ziyarette, 24 Kasım “Öğretmenler Günü” münasebetiyle öğretmenlere çiçek ve çeşitli hediyeler verilirken, Bakanlığımız, Valiliğimiz ve Müdürlüğümüz adına selamlar iletildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-