Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÇAYBAŞI VE İKİZCE’Yİ BİRBİRİNE BAĞLAYACAK

ÇAYBAŞI VE İKİZCE’Yİ BİRBİRİNE BAĞLAYACAK
07 Temmuz 2020 - 1:18

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Çaybaşı ve İkizce ilçelerini kırsal yol ağıyla birbirine bağlayan güzergahta, beton yol faaliyetlerinin devam ettiğini söyledi. Çaybaşı Yenice sınırından başlayan beton yol çalışmalarının Göksu Mahallesi’nin merkezine ulaştığını belirten Başkan Güler, “Ulaşım kolay olsun, hasretler son bulsun diye, ilçelerimizi kırsal yol ağlarıyla birbirine bağlıyoruz. Çaybaşı ilçemizin Yenice sınırından başlayan toplam uzunluğu 5 km olan güzergahta, beton yol çalışmamız devam ediyor” diye konuştu.

KIRSAL YOL AĞLARINDA KONFORLU ULAŞIM

Mahallelerden ilçelere, karayolu ağıyla birlikte alternatif yollarla da konforlu ulaşım sağlamak için ekiplerin grup yollarında hummalı bir çalışma yürüttüklerini ifade eden Başkan Güler, “Yeni yol ile birlikte; Çaybaşı ilçemize bağlı Göksu-İlküvez Mahalleleri ve İkizce ilçemize bağlı Yenice-Devecik Mahalleleri güzergâhını beton yola kavuşturuyoruz. Ordu’muzun sorunlarıyla alakalı mazeret yok, çözüm var” şeklinde konuştu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, devam eden beton yol çalışmaları kapsamında 1100 metrelik kısmın geride kaldığını belirterek, kalan bölümdeki çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanacağını sözlerine ekledi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-