Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÇAKIR MEDYA’YI ZİYARET EDEN MARAL ”SEÇİME HAZIRIZ”DEDİ

ÇAKIR MEDYA’YI ZİYARET EDEN MARAL ”SEÇİME HAZIRIZ”DEDİ
07 Aralık 2020 - 21:11

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı İsa Maral ve yönetim kurulu üyeleri A52 TV-Çakır Medya’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Gerçekleşen ziyarette CHP İlçe Başkanı İsa Maral A52 TV stüdyosunu gezerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı İsa Maral ziyarette yaptığı konuşmada şu sözleri ifade etti;

“Genel başkanımızın da bahsettiği gibi ulusal basının Türkiye’de ki durumu malum, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının mahallinde yaptığı işler için basın çok önemlidir. Türkiye şuanda gerçeklere ulaşma konusunda yerel basından daha fazla yararlanıyor. Bizde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Son dönemde de ülkemiz çok yoğun ve her gün birkaç tane gündem olacak olayla karşılaşıyoruz. Biz bunları son referandumdan öncede söylemiştik. Tüm dünyanın yüz yıllar önce vazgeçtiği sistemi Türkiye deneme kararı aldı. O dönemde ki olağanüstü şartlar olmasaydı ve seçimi de anayasanın önünde vatandaşın mantıklı seçim kullandığına da çok fazla inanmıyoruz.

FETÖ  kalkışmasından sonra ki olağanüstü koşullarında yapılan referandum muarefede çok fazla propaganda yapma ve gerçeklere sunma olağanlığı vermediği halde başa baş bir seçim oldu. O dönemde de hainlerin çok olduğuna ve ülkenin çok büyük bir kısmında da oy verme davranışına çok büyük bir baskılar yapıldığına inanıyorum.

Önümüzde ki ilk seçimde tek adam yönetiminin ve bu dünyanın hiçbir ülkesinde olmayan demokrasi geleneğinin radikal bir şekilde düzeltileceğine inanıyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak en hazırlıklı dönemimizi yaşıyoruz, yarın seçim olacakmış gibi bütün hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. İlk seçimde de Türkiye gerçekten layık olduğu çok partili, parlamenter, demokratik sistemin Türkiye’de kurumların ve yargının işleyişinin tam olduğu çağdaş bir yönetim sistemine ulaşacaktır.” Dedi.

  

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-