Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BÜYÜKŞEHİR’DEN “TENEFFÜS ÇOCUK ŞENLİĞİ”

BÜYÜKŞEHİR’DEN “TENEFFÜS ÇOCUK ŞENLİĞİ”
29 Nisan 2019 - 14:41

MİNİKLER DOYASIYA EĞLENDİ

TRT Çocuk başta olmak üzere birçok televizyon kanalında başarılı çalışmalara imza atan Televizyon Programcısı ve Tiyatro Sanatçısı Hüseyin Goncagül ve ekibi, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Müftülüğünün katkılarıyla organize edilen “Teneffüs Çocuk Şenliği”nde Ordulularla bir araya geldi.

ÇOCUKLARA DOLUDİZGİN PROGRAM SUNULDU

Altın ordu Tayfun Gürsoy Parkında Altın ordu İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 Yaş Kur’an Kurslarında eğitim gören öğrencilere yıl sonu etkinliği düzenlendi. Yüzlerce öğrencinin ve ailenin katıldığı etkinlik kapsamında Televizyon Programcısı ve Tiyatro Sanatçısı Hüseyin Goncagül ve tiyatro ekibince ücretsiz oyunlar ve gösteriler sergilendi.

Hem çocuklara hem de anne ve babalara hitap eden programda Karagöz-Hacivat gösterisi; Jonglör, Lobut gibi akrobatik gösteriler; ateş gösterisi ve çeşitli skeçler yer aldı. Yarışmalarla çocukların dahil edildiği programda sürpriz hediyeler de dağıtıldı.

İZLEYİCİLER FARKLI BİR DENEYİM YAŞADI

Karagöz ve Hacivat tiplemeleri ile eğlenceli dakikalar geçiren izleyiciler, ilahi, şiir ve dualara da eşlik ettiler. Akrobatik gösteriler ve ateş gösterilerinin ilgiyle izlendiği şenlikte vatandaşlar farklı bir deneyim yaşadılar. Müzikler eşliğinde sunulan programda çocuklar şaşkınlıklarını gizleyemezken doyasıya eğlendiler.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-