Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BÜYÜKŞEHİR ŞAMPİYONU BAĞRINA BASTI

BÜYÜKŞEHİR ŞAMPİYONU BAĞRINA BASTI
16 Ekim 2019 - 10:47

Balkan Şampiyonu olarak Türkiye’ye altın madalya kazandıran Ünye Reis Spor Kulübü sporcusu ve antrenörü, milli sporcu Ayfer Arslan’ı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler makamında kabul ederek tebrik etti.

Ankara’da yapılan Balkan Wushu Şampiyonasında altın madalya kazanan milli sporcu Ayfer Arslan’ı makamında ağırlayan ve tebrik eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, spora ve sporcuya önem verdiklerini, desteklerinin devam edeceğini belirtti. Güler, “Sporcularımız bu tür başarılarla bizleri gururlandırdığı gibi çalışmalarımızın boşa gitmediğini görmek bizleri sevindirmektedir. Başarılı sporcumuzu ve hocalarını kutluyorum” dedi.

Ünye Reis Spor Kulübü Başkanı Başkanı Cavit Arslan gerçekleştirdikleri ziyaret hakkında şunları söyledi “Türkiye ve Balkan şampiyonu milli sporcumuz aynı zamanda kulübümüzün Kick Boks ve Wushu Antrenörü Ayfer Arslan’la beraberinde Eski Enerji Bakanımız Ordu Büyük Şehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler Bey’i ve Başkan Vekili Adem Atik Bey’i makamlarında ziyarette bulunduk. Kendileri bizimle son derece alakalı oldular. Başarılarımızın devamı için sonuna kadar destek olacaklarını ifade ettiler. Bu bağlamda bu madalyanın Türkiye’mize kazandırılmasında emeği geçen başta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adem Atik olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Gençlerden desteklerini esirgemedikleri sürece başarılar gelmeye devam edecektir.”

Daha sonra Balkan Şampiyonu Ayfer Arslan’ı Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adem Atik makamında kabul ve tebrik etti.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-