Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BÜYÜKŞEHİR KENTE ESTETİK KAZANDIRIYOR

BÜYÜKŞEHİR KENTE ESTETİK KAZANDIRIYOR
30 Mart 2020 - 0:25

Ordu Büyükşehir Belediyesi, parklarda ve yol orta refüjlerinde bakım ve peyzaj çalışmalarını düzenli olarak yapmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, Karadeniz sahil yolu üzerinde bulunan Fatsa Dolunay Kavşağı’nda yürüttüğü peyzaj düzenleme ve çiçeklendirme çalışmalarını tamamladı. Ekipler, yaklaşık 7.000 metrekare alan üzerinde görsel kaliteyi artırmak amacıyla dekoratif LED aydınlatmaları ve çiçek dikim çalışmaları yaptı. Aynı zamanda ekipler, çiçek sulama hatlarını da alana yerleştirdi.

“BU KARA YOLUNU KULLANANLARA GÖRSEL BİR ZİYAFET SUNUYORUZ”

Kente görsel ziyafet kazandırmaya devam ettiklerini belirten Ordu Büyükşehir Belediyesi Parklar ve Yeşil alanlar Daire Başkanı İzzet Gündoğar, “Altyapıya olduğu gibi üstyapıya da önem veren Büyükşehir Belediyemiz park, bahçe ve kavşaklarda düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Kentimizdeki görsel kaliteyi artırmak amacıyla kavşaklarımızda çiçeklendirme ve dekoratif LED aydınlatma çalışmalarımıza Fatsa Dolunay Kavşağı’nda devam ettik.  Ekiplerimizin 7.000 metrekare alanda yürüttüğü hummalı çalışma sonucunda burayı bambaşka bir görünüme kavuşturduk. Halkımıza ve bu karayolunu kullanan vatandaşlarımıza görsel bir ziyafet sunuyoruz. Yapacağımız diğer çalışmalarımızla da kentimize farklı görünüm kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-