Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BÜYÜKŞEHİR A TAKIMI ÜNYE’YE ÇIKARTMA YAPTI

BÜYÜKŞEHİR A TAKIMI ÜNYE’YE ÇIKARTMA YAPTI
31 Mayıs 2020 - 20:38

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ünye’ye çıkartma yaptı. Ünye Büyük Cami Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyen heyet daha sonra diğer bölgelerde ki çalışmaları yerinde incelediler.


Ordu Büyükşehir Belediye A Takımında Başkan Vekili Adem Atik,Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Coşkun Alp ve Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman Ünye merkezde ki çalışmaları yerinde gözlemledi.

Ünye Büyük Cami Caddesi’ndeki asfaltlama çalışmalarını takip eden heyet daha sonra Pelitliyatak’a geçti. Genel Sekreter Coşkun Alp, Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman , Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Abdülkadir Hatipoğlu ile birlikte Pelitliyatak’ta devam eden asfalt çalışmaları yerinde incelediler.

BAŞKAN VEKİLİ ATİK, BÜYÜK CAMİİ ÇEVRESİNDE Kİ ÇALIŞMALAR HAKKINDA AÇIKLAMADA BULUNDU.

Başkan Vekili Adem Atik, asfalt çalışmalarını takip ettiğini söyleyerek kısa sürede bitirileceğini ifade etti.


Başkan Vekili Atik,” Bu gün çalışmaları yerinde incelemek için bizlerde takip ediyoruz. Bu alanda 750 metrelik bir kısmını bitirmiş olacağız. Son 250 metrelik alanında alt yapısını bitirdikten sonra Büyük Cami Caddesi’ndeki problemi bitirmiş olacağız” dedi.


Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Ünye’de önümüzdeki günlerde yeni yatırımlar olacağı sorusunun sorulması üzerine cevap veren Başkan Vekili Adem Atik,” Sayın başkanımız Ünye ile alakalı projelerin sözleşmelerini imzaladı. Önümüzdeki günlerde başkanımız Ünye halkına müjde olarak kendisi bilgilendirecektir” diyerek sözlerini tamamladı.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-