Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ FATSA İLÇE BİNASI AÇILDI

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ FATSA İLÇE BİNASI AÇILDI
23 Kasım 2020 - 15:13

Yaklaşık beş ay önce BBP Fatsa İlçe Başkanı olarak seçilen iş insanı Tuğrul Yümlü, “Bizlere verilen bu kutsal görevi elimizden geldiğince en iyi şekilde yürüteceğiz. Liderimiz rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun yolundan gitmek bizleri onurlandırarak gururlandırıyor” dedi.

Muhsin Yazıcıoğlu’nun dava arkadaşı olan BBP İl Başkanı Durmuş Zor, açılış konuşmasında Büyük Birlik Partisi düsturundan bahsederken, ‘bizler doğruya doğru, yanlışa yanlış diyen bir siyasi düşüncenin içindeyiz. Rahmetli liderimiz de siyasi fikirleri eleştirirken bu yönde eleştirir ve görüşlerini açık ve net olarak ifade ederdi. Son günlerde iktidar partisinde daha öncesinde görev yapmış bir kişinin yapmış olduğu terör sevici açıklamaları da tasvip etmiyoruz. Bu açıklamalar bizleri olduğu kadar AK Partili arkadaşlarımızı da üzdüğünü de çok iyi biliyoruz’ dedi.

Programa Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar, BBP Ordu İl Başkanı Durmuş Zor, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı İsa Yüksel, CHP Fatsa İlçe Başkanı Murat İnanlı, Fatsa Ticaret Borsası Başkanı Ali Feyzi, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Protokol üyelerinin kurdele kesmesi ile de ilçe teşkilat binası açılışı gerçekleştirildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-