Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BU HABERE DİKKAT ”AYAKKABI BAKIMI NASIL YAPILIR?”

BU HABERE DİKKAT ”AYAKKABI BAKIMI NASIL YAPILIR?”
02 Şubat 2021 - 23:55

Şık ve temiz ayakkabı giymek demek, sürekli yeni ayakkabı almak demek değildir. Ayakkabılarınıza düzenli ve doğru bir bakım yaparsanız ayakkabınızın ömrünü uzatır ve uzun yıllar ilk günkü gibi giyersiniz.

Ayakkabı Tamircisi Şenel Malkoç, A52 TV muhabirimizle yaptığı röportajda ayakkabı bakımının önemli rol oynadığını belirtti.  

Gelin, ayakkabının ömrü nasıl uzatılır öğrenelim:

Ayakkabı Tamircisi Şenel Malkoç, “Müşterilerime şunu söylemek istiyorum ki, boyacılıkla lakası olmayan arkadaşlarımız maalesef ki vatandaşlarımızı kandırıyorlar. Biz suni deriyi 10 TL’ye hakiki deriyi 15 TL’ye satıyoruz. Bizim sattığımız 15 TL olan hakiki deriyi adam sahtesini 20 TL’ye satıyor. Bazı ayakkabı boyacıları boyayı stil ayakkabı boyası ile boyuyor. Müşterilerden ricam şudur ki, zor geçinen bir insansa eğer yaptırdığı boyaların kaliteli olmasına dikkat etsin. Ben cila boya kullanıyorum diğer boyacılar kalitesiz boya kullanarak benden daha fazla para alıyorlar. Belediye şuraya güzel bir mekân yapsa bizde daha büyük bir yerde rahatça işimi yapabilsek. Vatandaşlarımızın her türlü ayakkabısına göre bizde boya mevcuttur. Ayakkabılarınızı yıkayarak ömrünü kısaltmayın. Eğer boyatacak bir vaktiniz yoksa, nemli bir bezle silin sonra ise kurulayın. Benim dükkanım Ünye Kaledere Mahallesi Belediye Caddesi No 3’de bulunuyor.” Dedi.     

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-