Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BİZİ EZANSIZ BAYRAKSIZ BIRAKMA ALLAH’IM

BİZİ EZANSIZ BAYRAKSIZ BIRAKMA ALLAH’IM
18 Mayıs 2020 - 18:23

BAŞKAN TOMAKİN ; GENÇLER TÜRKİYE CUMHURİYETİ SİZİN ELLERİNİZDE YÜKSELİYOR MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET, DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA, MEVCUTTUR!

– TÜRKİYE SON YILLARDA SANAYİDE TEKNOLOJİDE TIP’TA İLİM VE BİLİMİN ZİRVESİNDE DÜNYA İLE YARIŞIYOR BU ESER GENÇLERİN

-BİZ TÜRKÜZ TARİHİN HİÇBİR DÖNEMİNDE DEVLETSİZ KALMADIK BİZİ EZANSIZ BAYRAKSIZ BIRAKMA ALLAH’IM

İl Başkanı Halit Tomakin, 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı , Başkan Tomakin mesajında 101 yıl önce Bir milletin yeniden ayağa kalkması , yeniden bağımsızlığını kazanması için bir kıvılcım yeterliydi, işte o kıvılcımı bir dahi Mustafa Kemal Atatürk Samsun’a çıkarak yakmış, bir milleti yeniden ayağa kaldırmış, millet küllerinden yeniden doğarak, Türkiye Cumhuriyeti kurulmuş onun önderliğinde hemen kalkınma hamlesi başlatılmıştır dedi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Gençliğe hitabesinde, Ey Türk gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyet’ini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir diyerek , Türkiye Cumhuriyetinin muhafaza ve müdafaa sorumluluğunu en kıymetli bildiği, yine en kıymetli hazinelerden de değerli gençlere vermiştir dedi.

Başkan Tomakin, Gençler Atatürk’ün işaret ettiği muasır medeniyet sizlerin ellerinde yükseliyor, Türkiye son yıllarda sanayide , teknoloji de tıpta, ilim ve bilimin zirvesinde dünya ile yarışıyor , AK PARTİ ile gençlerimizin önünü açtık, gençlerimiz ne istedi ise verdik. Hiçbir engel tanımadık yeter ki, gençlerimiz başarılı olsun , gençlerimiz okusun ilim ve bilimde en ileri seviyelere gelsin istedik , hedef büyüterek gençlerimizin rakibi dünya olsun, yarışsın, üretsin diye devletimizin tüm imkanlarını seferber ettik. Hamd olsun bugün geldiğimiz nokta gurur verici , muasır medeniyeti gençlerimizin elleri ile inşa ediyoruz dedi.

Başkan Tomakin, Biz Türk milletiyiz tarihin hiçbir döneminde esir olmadık, devletsiz kalmadık, Rabbim bizi ezasız , bayraksız bırakmasın diyor, 19 Mayıs 1919 ‘da bir meşale yakarak Samsun’a ayak basan zorlu yolların akabinde bize Cumhuriyeti Armağan eden , Gazi Mustafa Kemal, Atatürk’ü , silah arkadaşların,ı bu aziz vatan için göğsünü siper ederek toprağa gonca gül gibi düşen aziz şehitlerimizi rahmetle , minnetle yad ediyor , 101 yıldır sönmeyen meşalenin ilelebet devam etmesini temenni ediyorum.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-