Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

“BEN ÜNYELİYİM”

“BEN ÜNYELİYİM”
16 Temmuz 2020 - 16:04

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine hatır için geldiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, “Bu görevimi yürütürken de şerefle bir karşılık beklemeden yürütüyorum. Gönlüm rahat” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler; Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine hatır için geldiğini söyledi.

Başkan Güler konuyla ilgili olarak şöyle konuştu; “Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini hatır için kabul ettim, Ordu’ya hatır için geldim. Bu görevimi yürütürken de bir karşılık beklemeden şerefle yürütüyorum. Gönlüm rahat.

Ordu’yu Ünyeliler yönetiyor, deniyor

Benim anlayışımda Büyükşehir’de şu ilçe bu ilçe, Altınordu, Ünye ayrımı yok. Ben Bakanlığımda 81 vilayeti yönettim. Benim bu görevdeki mantığım gönül belediyeciliği. Herkesin mutlu olacağı şeyleri oturup tartışmaktan yanayım. Açıkça söylüyorum. Bu zamana kadar Ordu Fatsa çekişmesi, Altınordu Ünye çekişmesi vardı. Bunları artık geçtik. Eskiden Giresun Ordu çekişmesi vardı. Ordu Giresun illerine ortak havaalanı yaptık, bu iki ili birleştirdik.
Büyükşehir’in bütün ilçeleri hepsi bizim, hepsi kardeşimiz. Altınordu’yla daha fazla ilgileniliyor algısı yanlış. Hatta Altınordu ilçesinde de tam tersine,Ordu’yuÜnyeliler yönetiyor, diyorlar. Merak etmeyin. Ben bir ağabeyim, adil şekilde bu şehri yönetiyorum. Ayrıca ben Ünyeliyim. Ben Ünye’ye adil davranmazsam babama, dedeme bunu nasıl anlatırım.” Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-