Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BELEDİYE MECLİSİNDEN TAKASA ONAY ÇIKTI

BELEDİYE MECLİSİNDEN TAKASA ONAY ÇIKTI
01 Aralık 2020 - 17:22

ÜNYE BELEDİYESİ ARALIK AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Bugün Atatürk Parkı Belediye Sosyal Tesislerinde yapılan olağan meclis toplantısında 9 madde görüşüldü.

Görüşülen maddeler içerisinde ise bir süredir gündemde olan Ünye Belediyesi taşınmazları ile Ordu Büyükşehir Belediyesi taşınmazları arasındaki takas işlemi vardı.

Oy birliği ile onaylanan takas işlemine göre Ünye Belediyesi 15 Temmuz Meydanında bulunan dükkânlar ve çamlık mevkiinde bir parsel karşılığında Ordu Büyükşehir Belediyesine ait olan vergi dairesi yanındaki benzinliğin 3/1 hissesi ve kamyon garajı olarak bilinen 8,5 dönümlük araziyi Ünye belediyesi bünyesine kattı.

9 gündem maddesinin görüşüldüğü Meclis Toplantısında gündemde görüşülen maddelerin 3’ü imarla ilgili olurken, imarla ilgili görüşülen maddelerin tamamı imar komisyonuna havale edildi.

Ünye Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı açılış konuşmasında Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Aralık ayı yani 2020 yılının son meclis toplantısının ilçemize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum. Acısıyla tatlısıyla ciddi bir salgın sürecinden geçen 2020 yılını dünya olarak geçirdik. 2021 yılının  olarak sağlık sıhhat ve Dünya için huzur getiren bir yıl olmasını temenni ediyorum. İnşallah  bu salgından bir an önce kurtulup, normal yaşamımıza döneriz.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-