Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Bayan Yavuz, Gürgentepe İlçesinde Programlara Katıldı

Bayan Yavuz, Gürgentepe İlçesinde Programlara Katıldı
07 Kasım 2019 - 10:21

Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, “Gönülden Gönüle” projesi kapsamında ilçelerde yaptığı sosyal amaçlı ziyaret ve temaslarını bugün Gürgentepe İlçesi ile devam ettirdi. Gürgentepe ilçesindeki programına ilk olarak Şehit Fatih Kaplan Anaokulunu ziyaretle başlayan Bayan Yavuz, burada minik öğrencilerle yakından ilgilendi, onlarla sohbet etti ve minik öğrencilere çeşitli hediyeler verdi Daha sonra İlçenin Hasancık mahallesinde ikamet eden şehit Şakir Demir’in ailesine ziyarette bulunan Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, 1992 yılında Elazığ’ın Alacakaya ilçesinde şehit olan Jandarma Er Şakir Demir’in annesi Nazmiye ile babası Murat Demir le bir süre sohbet ederek, “Her zaman siz değerli şehit ailelerimizin yanındayız. Sizlere çok şey borçluyuz” diyerek, birkez daha ailenin acılarını paylaştı.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yardımıyla yaşamını sürdüren Gülcihan Çayan’ı da ziyaret eden Bayan Yavuz, eşi vefat eden ve 2 çocuğuyla yaşayan 41 yaşındaki Gülcihan Çayan’a bir şeye ihtiyaçları olup olmadığını sordu.

Bayan Yavuz, son ziyaretini 27 yaşındaki zihinsel engelli Salih Belen’in ailesine gerçekleştirdi. Gölköy-Gürgentepe yolu üzeri Gülbelen mevkisinde araçlara el sallayan ve İlçe Kaymakamı Nursel Özdemir tarafından kendisine özel bekleme alanı yaptırılan Salih Belen Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’u görünce mutluluğunu gizleyemedi. Aileyle yakından ilgilenen Bayan Yavuz, “Ne zaman istersenin bizi arayabilirsiniz. Kapımız sizlere her zaman açıktır” dedi.

İlçenin kadın esnaflarını da kendi işyerlerinde ziyaret eden Bayan Yavuz, bol ve bereketli kazanç dileğinde bulundu.Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, Gürgentepe İlçe programı kapsamında muhtar eşleriyle de biraraya geldi. İlçenin merkez ve köylerinden gelen muhtar eşleriyle öğle yemeğinde bulunan Bayan Yavuz, talepleri dinlerken, muhtar eşleri ise gösterdiği yakın ilgi dolayısıyla Bayan Yavuz’a teşekkürlerini sundular.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-