Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞKANLARDAN CHP MİLLETVEKİLİ ENGİN ÖZKOÇ’A TEPKİ

BAŞKANLARDAN CHP MİLLETVEKİLİ ENGİN ÖZKOÇ’A TEPKİ
05 Mart 2020 - 1:01

CHP Milletvekili Engin Özkoç’un Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Cumhurbaşkanına haddini aşan açıklamalarda bulunmasına başkanlardan tepki geldi.
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz CHP Milletvekili Engin Özkoç’u kınadı.
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın yaptığı açıklama şöyle;Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’na haddini aşan sıfatlar kullanabilme cüretini gösteren CHP Milletvekili Engin Özkoç’un Gazi Meclisimizin çatısı altındaki sözleri tarihimizde kara bir leke olarak kalacaktır. Herkesin eleştiri hakkı vardır, fakat bu hak hakaret etme hakkını kimseye vermez. Devletimizin ve aziz milletimizin bekası için gecesini gündüzüne katan ve neredeyse 24 saat görevinin başında olan Sn. Cumhurbaşkanımızın ve aziz milletimizin haklı mücadelesini adeta hastalıklı bir ruh haline sahip bu tür zihniyetlerin anlaması mümkün değildir. Özkoç’un talihsiz açıklamalarını şiddetle kınıyor, milletimizin ve adaletimizin vicdanına havale ediyorum.
Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz’in yaptığı açıklama şöyle;
Sınırımızda bir terör devleti kurulmasın diye harekât düzenleyen askerlerimiz için tüm ülke yek vücut olmaya çalışırken, kendi meclisimizden bizi vurmaya, bölmeye çalışanları ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’A hakaret edenleri şiddetle kınıyorum.Hak dava üzere gayret gösteren Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ ın daima emrindeyiz.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-