Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Başkan Uslu ve Akar, YÖREX FUARI Sonrası Basınla Buluştu

Başkan Uslu ve Akar, YÖREX FUARI Sonrası Basınla Buluştu
30 Ekim 2019 - 14:11

23-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen YÖREX Yöresel Ürünler fuarına katılan Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar fuar hakkında basın açıklaması yaptı.

Fuarda gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında basına bilgi veren Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar şöyle konuştu;

 “23-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya ili Anfaş fuar alanında düzenlenen YÖREX Yöresel Ürünler fuarına Ünye Ticaret ve Sanayi odası ve Ünye Ticaret Borsası olarak DOKA standında katılım sağladık.

Standımızda Ünye siyah manyetik kumu, bentonit ve bentonit ürünleri, Akkuş kurufasulyesi, Ünye taşı ve Ünye fırıntaşı ürünleri ile beraber fındık ve fındık ürünlerine yer verdik. Ünye resimleri ile standımızın görselliğini artırmaya çalıştık.

Bizim açımızdan oldukça başarılı geçen fuar organizasyonunda, standımızı TOBB başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalya Valimiz Münir Karaloğlu, YÖREX fuarına ev sahipliği yapan Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır başta olmak üzere fuara katılan diğer oda ve borsa başkanlarımız ziyaret etti. Fuar süresince Ünye Siyah Manyetik Kumu ile Bentonit ve Bentonit Ürünleri oldukça ilgi çekti. Ziyaretçilerimiz ve bizim ziyaret ettiğimiz stantlar bu iki konu ile çok ilgilendiler. Bizlerde elimizden geldiğince bilgilendirme yaparak hem ürünlerimizi ve Ünye’yi tanıttık hem de kendilerini Ünye’ye davet ettik.

Ünye’nin geleceğinde turizmin özellikle de sağlık turizminin önemli olacağı inancında olduğumuz için, yürüttüğümüz Hiser projesinde de bu konuları özellikle öne çıkarmaya, turizm işletmelerimizi yönlendirmeyi, ilçemizin turizm bilincini artırmayı ve alternatif turizm avantajlarımızı kullanarak turizmin ilçe ekonomisindeki payını artırmayı hedefliyoruz.

Bundan sonra da Ünye’nin menfaatine olacak her çalışmanın içinde olabilmek için elimizden gelen çalışmayı yapacağız.” Dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-