Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞKAN TOMAKİN “2019 ORDU’NUN YILI OLACAK”

BAŞKAN TOMAKİN “2019 ORDU’NUN YILI OLACAK”
31 Aralık 2018 - 13:44

2019 YILI ORDU YILI OLARAK İLAN EDECEK, GÖRECEKSİNİZ ORDU BAMBAŞKA BİR ORDU OLACAK, 2023 ORDU’SUNU BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ.

-TÜRKİYE’NİN HER YERİ NAKIŞ, NAKIŞ HİZMET AĞI İLE DONATILIRKEN, 2002 YILINDA ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANI OLAN DR.MEHMET HİLMİ GÜLER ‘İN ÖNCÜLÜĞÜNÜ BAŞLATTIĞI ORDU İLİMİZDE BU HİZMETLERDEN ÖNEMLİ ÖLÇÜDE PAYINI ALMASINI SAĞLADIK.

İl Başkanı Halit Tomakin, Yılbaşı nedeniyle yayınladığı mesajında , 2018 yılının değerlendirmesini ve 2019 yılı beklentilerini dile getirdi;

Saygıdeğer Ordu’lu hemşerilerim, bir yılı daha geride bırakırken, biz siyasiler olarak , 365 günün hesabını yaparak 2019 yılında yapılacak olan hizmetlerimizi sizlerle paylaşmak isterim. Hepimizin şahit olduğu üzere 2018 yılında Ordu adeta bir şantiye halindeydi. Ordu’nun yılladır özlemini çektiği hizmetler AK PARTİ iktidarı sayesinde bir, bir , hayata geçilirmiş, fazla değil 15 yıl önce vatandaşlarımıza Hükumetin Ordu’da ne yapmasını istersiniz sorusuna Havalanı, Sahil Yolu, Üniversite denirdi ? 2002 yılında iktidara gelen AK PARTİ sayesinde bunları aşarak hayallerin ötesine geçtik.

TÜRKİYE’NİN HER YERİ NAKIŞ, NAKIŞ HİZMET AĞI İLE DONATILIRKEN, 2002 YILINDA ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANI OLAN DR.MEHMET HİLMİ GÜLER ‘İN ÖNCÜLÜĞÜNÜ BAŞLATTIĞI ORDU İLİMİZDE BU HİZMETLERDEN ÖNEMLİ ÖLÇÜDE PAYINI ALMASINI SAĞLADIK.

Dünya Lideri Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın liderliğinde , savunma sanayisi dünya devleri ile yarışır hale gelmiş, terör bitirilme noktasına gelmiş, ekonomisi dünyanın 14 büyük ekonomisi olmuş , yeni Türkiye inşa ederken, aynı paralelde bizde yeni Ordunun inşasını başlattık. Türkiye’nin her yeri nakış, nakış hizmet ağı ile donatılırken, 2002 yılında Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı olan Dr.Mehmet Hilmi Güler ‘in öncülüğünü başlattığı Ordu İlimizde bu hizmetlerden önemli ölçüde payını almasını sağladık. Saymakla bitiremeyeceğimiz Ordu’ya yapılan yatırım ve hizmetlerin rakamsal boyutu 21 Katrilyon ’dur , Ordu 16 yılda , Karadeniz Sahil Yolu tamamlanmış, iç bağlantı yolları çile olmaktan çıkmış, hastaneleri modernleşmiş, sağlık hizmetleri kalitesi Avrupa’nın üzerine çıkmış, Havalanı yapılmış, Üniversitesine kavuşmuş, Barajı yapılmış, çevre yolu,(bitmek üzere) kayak merkezi, Karadeniz- Akdeniz yolu (bitmek üzere) gibi devasa yatırımlar yapılmış siz değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunulmuştur.

2019 YILI ORDU YILI OLARAK İLAN EDECEK, GÖRECEKSİNİZ ORDU BAMBAŞKA BİR ORDU OLACAK, 2023 ORDU’SUNU BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

Ordu Büyükşehir olması ile birlikte siz değerli Hemşehrilerimizin desteği ile AK Belediyecilikle tanışmış belediye hizmetlerinde müthiş bir hizmet atağı başlatarak, Ordu’yu köy görümünden modern bir şehir görünümüne AK PARTİ Belediyeciliği taşımış, Ordu adeta evrim geçirmiştir. Şimdi önümüzde 2019 Mart seçimleri var, siz değerli hemşehrilerimizin desteği ile adını Türkiye’ye siyasi tarihine yazdırmış, değerli siyaset ve bilim adamı , tecrübesi ,liyakatı ile Dr.Hilmi Güler ile, Ordu için ideallerimiz , hayallerimiz, ufkumuz çok geniş, 2019 yılı Ordu yılı olarak ilan edecek, Başkanımızın ,Milletvekillerimizin çalışmaları ile göreceksiniz Ordu bambaşka bir Ordu olacak, 2023 Ordu’sunu birlikte inşa edeceğiz.

13 SEÇİM BAŞARISI BİZİ ŞIMARTMADI RABBİMİZE BİZE VERDİĞİ BU GÜZEL NETİCELERDEN DOLAYI HEP HAMD ETTİK ŞÜKRETTİK

Saygıdeğer Hemşehrilerim ,Biz Türkiye’de ve Ordu’da hizmetlerimizi , icraatlarımızı nakış nakış, işlerken aynı zamanda siz değerli hemşehrilerimizin gönüllerine girmeyi kendimize ilke edindik. Bunun neticesini 13 seçimde aldık, seçim başarılarımız bizi şımartmadı, biz asla rehavete kapılmadık, her seçimden bir gün sonra aynı heyecan ve aynı azimle çalışmalarımıza yeniden başladık, gönüllere girmeye hep özen gösterdik, Rabbimize bize verdiği bu güzel neticelerden dolayı hep hamd ettik şükrettik,

Değerli Hemşehrilerim, 2018 yılı biterken, 2019 yılı, Ordu için yeni başlangıçlara daha umutla baktığımız yeni bir fırsat penceresi olacaktır. Yeni yılın ilimize, Ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce ALLAH (cc) Niyaz ediyorum.”.

 

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-