Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Başkan Tekintaş İlçe Ziyaretlerine Aybastı İle Devam Etti

Başkan Tekintaş İlçe Ziyaretlerine Aybastı İle Devam Etti
23 Ekim 2018 - 15:42

HALKIMIZLA GÖNÜL BİRLİĞİMİZİ GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçe temaslarına Aybastı ile devam etti. Yapılan, devam eden ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduklarını ifade eden Başkan Tekintaş, “Halkımızla kurduğumuz gönül birliğini geleceğe taşımak için gerekli gayreti gösteriyoruz” dedi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, “GÖNÜL SEFERBERLİĞİNE DEVAM EDECEĞİZ ”

İlçe gezilerimizin beşincisini Aybastı ile gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Engin Tekintaş, “Aybastı ilçemizde bu zamana kadar yaptığımız çalışmaları, yapılmakta olanları, planlananları, eksik kalanları ve bundan sonraki süreçte de talepleri dikkate alarak değerlendirmelerde bulunduk. Gönül seferberliğine devam edeceğiz. Halkımızla bir gönül birliği kurduk ve bu gönül birliğini geleceğe taşımak için gerekli çalışmaları sürdürüyoruz. Aybastı ilçemizde halkımızın gönülden samimiyeti bizi son derece mutlu etti. Bugüne kadar AK Parti ölçeğinde yönetilmiş olan bir ilçemizin bundan sonraki süreçte de aynı duygularla yoluna devam etmesini diliyorum. Perşembe Yaylası gibi turizm cennetine sahip Aybastı ilçemizin gelecek vizyonu da çok üst seviyelerde. Katkı vermeye devam edeceğimiz ilçemizde çalışmalarımızın hayırlı ve başarılı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN GÜNDOĞAR, “BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZA YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar ise, “Ziyareti ile bizleri onurlandıran Büyükşehir Belediye Başkanımız ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Bugünkü ziyaret ile 4,5 yılda Ordu Büyükşehir Belediyemizin ilçemize kazandırdıkları, önümüzde ki 6 aylık sürede ve sonrasında neler yapılabileceğini istişare ettik. Başkanımıza yeni görevinde başarılar dilerken ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu.

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-