Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Başkan Tavlı’dan Teşekkür

Başkan Tavlı’dan Teşekkür
22 Ekim 2019 - 13:04

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 17-20 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Ordu Tanıtım Günlerinde Ünye’yi öne çıkartan bütün değerlerin ve güzelliklerin tanıtılmaya çalışıldığını ifade ederek, Ünye standını ziyaret eden protokol üyelerine ve vatandaşlara teşekkür etti.

Ordu Valiliği’nin himayesinde Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) iş birliğiyle bu yıl 9. su düzenlenen Ordu Tanıtım Günleri, 17-20 Ekim tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirildi.Tanıtım günlerine Ünye Belediyesi’nin standı en çok ziyaret edilen stantlar arasında yer alırken özellikle Ünye Manyetik Kumu ve kumdan yapılan ürünler büyük ilgi gördü.Etkinlikte ayrıca standı ziyaret edenlere Ünye su böreği, burma tatlısı ve fındık ikramında bulunuldu.Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, tanıtım günlerine ilişkin yaptığı açıklamada, kendilerini yalnız bırakmayan protokol üyelerine ve vatandaşlara yürekten teşekkür ettiğini söyledi.

-“Dolu dolu bir etkinlik oldu”-

Tanıtım günlerinde 4 gün boyunca Ünye’nin tanıtımının sağlandığını ifade eden Başkan Tavlı, şunları söyledi:“İlçemizi her yönüyle tanıtmak ve gurbette yaşayan Ünyelilerle buluşmak amacıyla düzenlenen tanıtım günleri dolu dolu geçti. Gayemiz, Ünye’mizin her alanda sahip olduğu potansiyeli hareke geçirmek ve ilçemizi daha da ileriye taşımaktır. Ünye; doğası, turizmi, sanayisi, tarihi ve kültürel değerleri ile ziyaretçilere tanıtılmıştır. Kısacası ilçemizi öne çıkartan bütün değerler ve güzellikler yansıtılmaya çalışılmış, Ünye’mizin her alanda en güzel şekilde anlatılması ve tanıtılması amaçlanmıştır. Standımızda ayrıca ilçemiz lezzetlerini anlattık ve tattırdık. Özellikle Ünye Manyetik Kumu ve kumdan yapılan ürünler büyük ilgi gördü. Manyetik kumun ilçemizin turizm potansiyelini daha da arttırması içim belediye olarak ne gerekiyorsa yapacağız. Manyetik kum konusunda yaptığı çalışmalardan dolayı Ünyeli Jeofizik Mühendisi Sayın Orhan Yiğit’e teşekkür ediyorum.”

-“Ünye standı, en çok ziyaret edilen stantlardan biri oldu”-

Ünye standını ziyaret edenlere teşekkür eden Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Ünye standı tanıtım günlerinin en çok ziyaret edilen stantlarından bir oldu. Standımızı ziyaret eden ve bizleri yalnız bırakmayarak yanımızda olan başta AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş, Ordu Vali Yardımcımız Sayın Ekrem Ballı, AK Parti Ordu Milletvekillerimiz Sayın Şenel Yediyıldız, Sayın Ergün Taşçı, Sayın Metin Gündoğdu, AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Sayın İsmet Uçma, Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Sayın Mehmet Hilmi Güler, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ünyeli Hemşehrimiz Sayın İsmail Faruk Aksu, MHP Ordu Milletvekili Sayın Cemal Enginyurt, AK Parti Genel Sekreter Yardımcımız Sayın Mustafa Hamarat, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Ali Akdoğan, AK Parti Ordu İl Başkanımız Sayın Halit Tomakin, Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı Sayın Mustafa Geylani, Eyüpsultan Belediye Başkanı Hemşehrimiz Sayın Deniz Köken, Ünye’yi İstanbul’da temsil eden tüm dernek başkanları ile yönetim kurulu üyelerine ve adını sayamadığım tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-