Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Başkan TAVLI’dan MHP’ye Teşekkür Ziyareti

Başkan TAVLI’dan MHP’ye Teşekkür Ziyareti
03 Nisan 2019 - 15:11

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, yeni yönetim kurulu ile birlikte MHP İlçe Başkanı Hacı Demir’i ziyaret ederek, yerel seçimlerdeki ortak çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Cumhur İttifakının Ünye Belediye Başkan Adayı olarak seçime giren ve yüksek oy oranı ile Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Tavlı, MHP Ünye’de büyük bir uyum içerisinde hareket ettiklerini belirterek, MHP İlçe Başkanı Hacı Demir nezdinde tüm partililere teşekkürlerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İlçe Başkanı Hacı Demir de Türkiye’nin beka sorununa karşı mücadeleyi dile getirdi.

MHP İlçe Başkanı Hacı Demir;

“Cumhur İttifakı adıyla çıktığımız 31 Mart yerel seçimlerinde Ordu’da istenilen seviyede başarıyı almış bulunmaktayız. Ünye’de Hüseyin Tavlı Başkanımıza Ordu’da ise Hilmi Güler Başkanımıza hayırlı olmasını diliyorum. Beka için milli karar, cumhur için istikrar diye çıktığımız bu yolda Türkiye Genelinde sandık başına giden tüm seçmenlerimizin Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ile bizim Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin başlarını öne eğdirmedikleri içinde teşekkür ediyorum. Beka önemli bir meseledir. Cumhur İttifakının karşısında bir Millet İttifakı var. Liderimiz Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ı maçtan indirmek adına tamamen bir propagandaya girmiştir. Belediye aldıktan sonra bir kaygıları yok. Recep Tayip Erdoğan ve Devlet Bahçeli gitsin gerçeği göstermektedir. Bunlar ülkenin genel meseleleridir. Ordu’da ve Ünye’de bundan sonraki çalışmalarını Başkanımız Hüseyin Tavlı ve Hilmi Güler Başkanımıza başarılar diliyorum.” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan;

“Malum önümüzde bir demokrasi şöleni yaşadık 31 Mart mahalli seçimlerinde halkın iradesi sandıklara yansıdı. Bu anlamda yaklaşık 2,5 ayı aşkın bir süredir Cumhur İttifakı bireylerin dertleri olarak hepimiz Ünye’de çalmadık kapı bırakmama ve bu söylemlerimiz yerine getirme adına beraber hareket ettik. Baktığımızda MHP ve AKP arkadaşlarımızın Cumhur İttifakı çatısı altında uyum içerisinde beraber birliktelik mesajı vererek bu mesajı gönülden sahip çıktıklarına şahit oldum. Ben bu birlikteliğin tesis edilmesinde bu beraberliğe sizleri katkı sağlaması sebebiyle hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı devamında Cumhur İttifakımızın birçok adayı meclis üyesi olarak seçildi. Bu arkadaşlarımızın çıkmış olduğu yolda başarılar diliyorum. Biz bu yola çıkmadan bu makamın gelip geçici olduğunu bir defa da söylemiştik. Burada önemli olan Ünye’dir Ünye’nin gelişmesidir.”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı;

“Bugün buraya 15 Temmuz dostlukla başlayan, aynı zamanda Cumhurbaşkanlığın sisteminde oluşturduğumuz ve seçim sürecinde başlayan Cumhur İttifakımız 31 Mart 2019 yerel seçimlerde de yüzünün akıyla Ünye’de ve Ordu’da üzerine düşen görevi yapmıştır. Bundan sonra ki süreçte biz seçim öncesinde hemşerilerimizle ilgili ne söz verdiysek onlara birebir takipçisi yapacağımızı ortak akla aynen rivayet edeceğimizi, şeffaf olacağımızı, istişareye önem vereceğimizi nasıl ifade ettiysek çalışmalarımızı yürüteceğimizi ifade ediyorum. Bu süreçten sonra meclis üyesi arkadaşlarımız ile ilçe başkanlarımızla birlikte olsun Ünye içinde ve dışındaki vatandaşlarımıza eşit bir mesafede ve adaletli bir şekilde hizmet etme gayreti içerisinde olacağımızı ifade ediyorum. Allah çıktığımız bu yolda nasıl ki şuan işin başı olan bu süreci nasip ettiyse 5 yıl sonra da aynı birliktelik ve aynı kardeşlik içeresinde de Mevla’m bu süreci tamamlamayı hepimizle birlikte kazandırmayı nasip etsin.” diye konuştu.

 

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-