Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Başkan Tavlı, Türkiye 3.’sünü Tebrik Etti

Başkan Tavlı, Türkiye 3.’sünü Tebrik Etti
19 Nisan 2019 - 9:22

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Türkiye Wushu Şampiyonası’nda Türkiye 3.’sü olan Şehit J. Uzm. Onb. Kerim Örtücü’nün kardeşi Sefa Örtücü’yü ve ailesini ziyaret ederek başarısından dolayı tebrik etti.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Sakarya’da yapılan Liselerarası Okul Sporları Türkiye Wushu Şampiyonası’nda Türkiye 3.’sü olan Reis Arslanlar spor kulübü sporcusu Şehit J. Uzm. Onb. Kerim Örtücü’nün kardeşi Sefa Örtücü’yü ve ailesini ziyaret etti. Genç sporcuyu başarısından dolayı tebrik eden Tavlı, Şehit J. Uzm. Onb. Kerim Örtücü’yü de dualarla yâd etti.Ziyarette Reis Arslanlar spor kulübü Başkan Cavit Arslanda yer aldı.

-“Başarılı gençlerimiz desteklenmelidir”-

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olacaklarını ifade eden Başkan Tavlı, “Genç kardeşimizin başarısı bizleri gururlandırdı. Kendisini tebrik ediyorum. Spor, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzaklaştırdığı gibi, sağlıklı nesillerin yetişmesinde de önemli bir faktör. Bu bakımdan sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağız. Başarılı gençlerimiz desteklenmelidir.” dedi.

-“Hedefim daha iyi yerlere gelmek”-

Genç Wushucu Sefa Örtücü, Başkan Tavlı’ya ziyaretinden ve güzel dileklerinden dolayı teşekkür ederek, “Hedefim daha büyük başarılar elde etmek. Çok çalışıp daha iyi yerlere gelip Ünye’nin adını tüm dünyada duyurmak istiyorum.” diye konuştu.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-