Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞKAN TAVLI, “POLİSİMİZ KAMU HUZURUNUN TESİSİNDE TOPLUMUN KİLİT TAŞIDIR”

BAŞKAN TAVLI, “POLİSİMİZ KAMU HUZURUNUN TESİSİNDE TOPLUMUN KİLİT TAŞIDIR”
08 Nisan 2019 - 11:41

 

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 174.yıldönümü dolayısıyla yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Tavlı yaptığı açıklamada;

“Ülkemiz birlik ve beraberlik içinde güven ortamının oluşmasına yönelik olağanüstü gayret gösteren kıymetli Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 174. Yılını kutlamanın gurur ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız.Vatandaşlarımızın huzur ve güveni için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan ve her türlü zorluğa göğüs gören Emniyet Teşkilatımız, yasalarımızın kendilerine tanıdığı yetkiler çerçevesinde kamu düzeninin korunması, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için görevlerini bugüne kadar layıkıyla yerine getirdiği gibi bundan sonra da  şerefli mazisinden ve milletimizden aldığı güçle topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla en iyi şekilde devam ettirecektir.

Adalet ve eşitlik çerçevesinde görevlerini yerine getirme azminde olan polislerimiz, sadece suçun ve suçlunun tespiti ve adalete teslimini değil aynı zamanda suçun önlenmesi noktasında da önemli çalışmalar yürütmektedir.Polis Teşkilatımızın 174. Yılında kentimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki üstün gayret ve başarılarından dolayı her kademedeki tüm amir ve memurlarımızı kutluyorum. Ayrıca; Polisimize desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen saygıdeğer hemşerilerimize de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor, emekliye ayrılan ve vazifeleri başında olan emniyet teşkilatımızın her kademesindeki çalışanlarına aileleri ile birlikte sağlık, başarı ve mutluluk diliyorum”

 

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-