Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞKAN SOBİ’DEN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI

BAŞKAN SOBİ’DEN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI
16 Mart 2020 - 12:58

Ünye Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Adnan Sobi, tüm Dünya’yı etkisi altına alan Koronavirüs ile ilgili Ünyelilerin içini rahatlatan bir açıklama yaptı.

Ünye’deki turizm işletmelerinin, restoranların, otellerin her daim takipçisi olduklarını ve bu süreçte bütün işletmelerin hijyen noktasında çok dikkatli olduklarını ifade eden Sobi, vatandaşların gönül rahatlığıyla bu işletmelere gidebileceklerini belirtti.

Ünye Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Adnan Sobi konu ile ilgili, “Son günlerde sadece Ünye’nin değil bütün Dünya’nın gündemini oluşturan ve insan sağlığı ile yaşam kalitesine önemli derecede etki eden Coronavirüs ile ilgili Ünye’deki turizm işletmecilerimizin, kafelerimizin, restoranlarımızın, otellerimizin dernek olarak hep takipçisi olduk. Bu zorlu süreçte de takipte olmaya devam ediyoruz. Ben vatandaşlarımızın müsterih olmasını istiyorum. Bütün işletmelerimiz hijyenlerine çok önem veriyorlar. Bu süreçte hijyen konusunu daha da arttırarak kendilerini tekrardan iyileştirdiler. Vatandaşlarımızın işletmelere gönül rahatlığıyla gidebileceklerini ifade etmek istiyorum.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-