Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞKAN SEMİZ YARIM KALAN PROJEYİ TAMAMLIYOR

BAŞKAN SEMİZ YARIM KALAN PROJEYİ TAMAMLIYOR
26 Şubat 2021 - 17:56

İLKÜVEZ MAHALLEMİZE 8 MİLYONLUK DEV HİZMET

YARIM KALMIŞ HİÇBİR ŞEY KALMAYACAK

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Yatırım Ve İşletmeler Genel Müdürlüğünce İhalesi Tamamlanan Ve Yüklenici Firma Tarafından Çalışmalara Başlanan İlküvez Mahallesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Rehabilitasyon Merkezi İle Önündeki Parkta Yarım Kalan İş Tamamlanıyor.

İlküvez Mahallemize Yakışmayacak Atıl Bir Vaziyette Duran Bu Yapı, Belediye Başkanımız Hüseyin Semiz’in Takibi Ve Devlet Büyüklerimizin Talimatlarıyla 8 Milyonluk İhale Bedeliyle Çözüme Kavuşuyor.

KÜÇÜK HESAPLARIN DEĞIL, BÜYÜK HIZMETLERİN PEŞİNDEYİZ

Başkanımız Hüseyin Semiz Konuyla İlgili;

“ Bizler Millete Hizmetkar Olmaya Ve Tüm Mesaimizi Millete Harcamak İçin Bu Yola Çıktık. Çok Şükür Rabbim Bu Güzel Memlekete Hizmet Etme İmkanı Verdi Bizlere.

Yarım Bırakılmış, Atıl, İlçemize Ve İlküvez Mahallemize Asla Yakışmayan Bu Görüntü Kirliliğini Devletimizin En Üst Desteğiyle Ortadan Kaldırıyoruz.

26 Mahallemiz Bizim Göz Bebeğimiz Ve Ayrı Bir Değerimiz. İlküvez Mahallemizde Bu Değerlerden Bir Tanesi. Bizler İlküvez Mahallemize Bir Küçük Çocuk Parkı Hayali Kuranlarla Aynı Hayali Kuramayız.

Bizler İlküvez Mahallemizi Bir Bütün Olarak Nasıl Çok Daha Güzelleştiririz Ve Daha Yaşanılabilir Bir Mahalle Haline Getirebiliriz Onun Derdindeyiz. Elbette Mahallelerimize Parklar Ve Çocuk Oyun Alanları Yapacağız Ama Böylesine Dev Bir Hizmet Atıl, Harabe Ve Kaderine Terk Edilmiş Bir Vaziyette Dururken Küçük Hesaplarla Uğraşacak Bir Vaktimiz Yok. Bu Millet Hep Daha Fazlasını Hakediyor.

Yarım Kalmış Eksikliği Gidermek Üzere Arkadaşlarımızla Başlattığımız Çalışmalar Neticesinde Rehabilitasyon Merkezinin 8,070,000,00 (Sekiz Milyon Yetmişbin  Türk Lirası) Bedelle İhalesi Sonuçlandı Ve Çalışmalar Başladı.

Bu Dev Hizmetin Tamamlanmasına Desteklerini Esirgemeyen, Ak Parti Genel Başkanvekilimiz Sayın Numan Kurtulmuş, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ak Parti İlçe Başkanımız Adem Genç Ve Emeği Geçen Herkese İlçem Adına Teşekkür Ediyorum.

Artık Yeni Ve Güzel Şeyler Konuşma Vakti.

Artık İcraat Vakti.” Dedi.

İlküvez Mahallesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Rehabilitasyon Merkezi İle Önündeki Park Yapım İşi İhalesi Kapsamnında;

1-           Mevcut Hamamın Revizesi

2-           Sauna

3-           Buhar Odası

4-           Masaj Ve Kese Odası

5-           Fitnes Salonu 2 Adet

6-           Antrenman Salonu

7-           Yarı Olimpik Yüzme Tadilatı

8-           Çocuk Havuzu

9-           Kitap Kafe

10-         Kamelya

11-         Dışarıdaki Park Alanının Komple Tadilatı

12-         Çocuk Parkı

13-         Toplantı Odası

14-         Bay / Bayan Mescid

15-         Lavabolar

16-         Havuz Seyirci Terası Ve Bekleme Salonu

17-         Basketbol Sahası

Alanları modern ve İlçemize yakışan bir hale getirilerek, vatandaşlarımızın hizmetine sunuluyor.

Hayırlı Olsun.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-