Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Başkan Semiz, Koltuğu Devretti

Başkan Semiz, Koltuğu Devretti
23 Nisan 2019 - 2:17

Onlar Bizim Geleceğimiz…

Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde başkanlık makamını temsili olarak, , Kapılı Şehit İslam Çubuk Ortaokulu öğrencisi Betül Kafa’ya devretti.

Kapılı Şehit İslam Çubuk Ortaokulu öğrencisi Betül Kafa ve öğretmenlerini ağırlayan Semiz tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik etti.

Semiz , başkanlık koltuğunu bir süre devrettiği  Kapılı Şehit İslam Çubuk Ortaokulu öğrencisi Betül Kafa’nın Çaybaşı ile ilgili projelerini dinledi. Minik Başkan Çaybaşı  ilgili projelerini anlattı ,talimat verdi ve okulu için kütüphane istedi.

Semiz,”Çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakmak için, en iyi hizmeti ve en yararlı projeleri hayata geçireceğiz inşallah”

Ziyaret sırasında konuşan Başkan Semiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın dünyada kutlanan tek çocuk bayramı olması açısından önem arz ettiğini söyleyerek, “Kurtuluş mücadelesinin ardından Büyük Millet Meclisi’nin açılış günü olan 23 Nisan 1920 tarihi ülkemiz adına demokrasiye geçiş günüdür. Büyük Komutan Mustafa Kemal Atatürk aynı zamanda bu günü Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilan ederek çocuklarımıza hediye ederek, çocuklarımıza olan inancını göstermiştir. Bizlerde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, çağın gereklerine uygun olarak kendilerini yetiştirip, ülkemizi gelişmiş ülkeler seviyesine çıkaracaklarına, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve Cumhuriyetimize ilelebet sahip çıkacaklarına olan inancımız tamdır” dedi.

Ayrıca Semiz, Kapılı Şehit İslam Çubuk okuluna kütüphane sözü verdi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-