Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞKAN SEÇİM VAADİNİ YERİNE GETİRDİ

BAŞKAN SEÇİM VAADİNİ YERİNE GETİRDİ
16 Şubat 2021 - 11:20

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan Seçim Vaadini Gerçekleştirdi

Aybastı Devlet Hastanesinin C Grubu Rolünde hizmet vermesi için yapılan başvuru Sağlık Bakanlığı tarafından kabul edilerek, resmî yazı ile onaylandı.

Aybastı ilçesinde yıllardır siyasiler tarafından Devlet Hastahanesinin C Sınıfı olarak hizmet vermesi yönünde çalışmalar yapılıyor fakat başarı elde edilemiyordu. 2019 Yerel Seçimlerinde Aybastı’da AK Parti tarihinde en yüksek oyu alarak Belediye Başkanı seçilen Beytullah Geçtan Sağlık Bakanlığından Aybastı Devlet Hastahanesinin C Sınıfı olarak hizmet vermesi ile alakalı çalışmalarını başarı ile tamamladı. Müjdesi Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız tarafından verilen C Sınıfı statüsünün resmî yazısı da geldi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan; “ Göreve geldiğimiz günden bu yana bir yandan ilçemizin sorunlarını çözmeyi kendimize bir borç bilerek çalışıyor diğer yandan da bürokrasi ile olan iş ve işlemlerin takibini sıkı sıkıya yapıyoruz. Bugün Aybastı Devlet Hastahanemizin C Sınıfı olmasında Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Sağlık Bakanımızın ve Milletvekilimiz, Bölgemizin Ağabeyi Sayın Opr. Dr. Şenel Yediyıldız’ın hakkını ödeyemeyiz, Allah hepsinden razı olsun.

Hastanemizin C Grubu rolüne yükselmesinde emeği geçen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, Hastahanemiz ile ilgili her türlü taleplerimizi birebir takip eden Sayın Milletvekilimiz Opr. Dr. Şenel Yediyıldız’a, Milletvekillerimiz Sayın Metin Gündoğdu ve Sayın Ergün Taşçı’ya, OBB Başkanımız, Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, AK Parti İl Başkanımız Sayın Halit Tomakin ve yönetim kurulu üyelerimize, Aybastı AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Fazlı Eren ve yönetim kurulu üyelerimize, Sağlık İl Müdürü Sayın Dr. Mustafa Kasapoğlu’na, Aybastı Devlet Hastahanesi Başhekimimiz ve yönetimine,her türlü desteği veren Vefa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kıymetli İş Adamımız Sayın Orhan Güner’e ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyor, hastahanemizin C Statüsünün ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. “ dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-