Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞKAN KUMAŞ ALTIN PİYASASINI DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN KUMAŞ ALTIN PİYASASINI DEĞERLENDİRDİ
06 Şubat 2021 - 1:14

Yeni yılın 2. Ayına girerken Ünye Kuyumcular Derneği Başkanı ve aynı zamanda Köroğlu Kuyumculuk işletme sahibi Nuri Kumaş altın piyasasını değerlendirdi.

İniş çıkışlı bir ivme gösteren altın piyasası hakkında değerlendirmeler yaparken yaklaşan sevgililer günü içinde güzel haberler veren Nuri Kumaş kanalımıza yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

“Altın bu hafta içinde %8 değer kaybetti. Haftaya 400-415-420 bandında başlayan bileziğin şu anda gramı 390TL oldu. Bu bizimde beklemediğimiz bir minimize bir fiyat, onsun kırılmasıyla birlikte 1790-1800 bandında. Dolarında rahatlamasıyla birlikte ikisinin altına negatif etkisi olmuştur.

Aslında bu bizler için güzel bir fırsat, yaklaşmakta olan bir sevgiler günü var. Bu kültürümüz bize Mevlana’dan geliyor, onun için sevdiğimiz insanlara hediyeler alıyoruz. Bu durumda bizim mesleğimize ciddi oranda iyi yönde yansıyor.

Arkadaşlarımız 4 ilçe ile beraber güzel kampanyalar düzenlediler, Ünye’mize, Akkuşumuza, İkizcemize, Çaybaşı’mızdaki mağazalarımız hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta aynı şekilde fiyatlarımız düşük, vatandaşımızın alım gücü yükseltmiş olacağız.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-