Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

MHP’li Başkan Hacıimamoğlu Yeni Yönetimi Tanıttı

MHP’li Başkan Hacıimamoğlu Yeni Yönetimi Tanıttı
09 Eylül 2020 - 16:37

MHP Ünye İlçe Başkanlığına getirilen Murtaza HACIİMAMOĞLU bugün gerçekleştirdiği basın açıklamasında yönetim kurulu üyelerini tanıttı.

İlçe teşkilat binasında Murtaza HACIİMAMOĞLU Başkanlığında yapılan toplantıda, İlçe Yönetim kurulu üyeleri  Abdülhamit KARACA, Murat SEYREKLİ, Sevgi TORUN, Mehmet OCAK, Ozan TAPCI, Murat KARAKAŞ, Dursun ODABAŞI, Güray TASLI, Mustafa Kemal OKUYAN, Umut SÖNMEZ, Sami BAKIRCI, Fatih KAYGI, Hasan KALAFAT, Celal Cem YANIK, Murtaza OCAK, Murat PEHLİVAN, Eyüp ÖZTÜRK, Cansu ATAY, Recai ÖZDEMİR, Erdal ARSLANTÜRK, Mustafa MUSAOĞLU, Fuat DAL ve Oğuzhan BEŞİK bulundu.

İlçe Başkanı Murtaza HACIİMAMOĞLU yaptığı konuşmada şunları ifade etti;

“Kıymetli basın mensupları bilindiği üzere genel başkanımızın teveccühü ile Ünye İlçe Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Öncelikle kutlu davamızın hizmet bayrağını tarafıma tevdi eden Başbuğumuz Merhum Alparslan TÜRKEŞ Bey’in yol arkadaşı muhterem Dr. Devlet BAHÇELİ Bey’e, genel merkez ekibimize ve İl Başkanımız Sayın Naci ŞANLITÜRK’e şükranlarımı sunuyorum.

Değerli arkadaşlarım görevimizi yürütürken genel başkanımızın öncülüğünde genel merkezimiz tarafından oluşturulan politikaları sıkı sıkıya bağlı kalarak, bu politikaların ilçemize ve vatandaşımıza yansımasını temin edeceğiz. İlçemiz ve vatandaşlarımızın sıkıntılarını gerek genel merkezimize gerekse kamuoyuna duyurulmasında öncelik ederek her sıkıntı ve derdin çözümü noktasında Cumhur ittifakı olarak devletimizin resmi görevlileri ve İktidar Parti ile uyumlu bir şekilde çalışacağız.

Bilindiği üzere 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Bey ve Cumhuriyet Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN öncülüğünde Cumhur İttifakı kurulmuş ve akabinde Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçilmiştir. Aydınlık Türkiye’nin bekası için Cumhur ittifakının ve Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin önemi aşikârdır.

Bugün Kuzey Irak’ta, Suriye’de, Libya’da ve Doğu Akdeniz de amansız bir mücadele vermekteyiz. Ülkemiz ekonomik olarak yıpratılmaya çalışılmaktadır. Bu mücadelenin layıkıyla verilebilmesi için Milli Birlik, Beraberlik ve İstikrar son derece önemlidir. Çünkü bu mücadele Türk mücadelesidir, bu mücadele İslam mücadelesidir. Ülkemize gelecek her bir saldırıya karşı Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Harekât Partisi kale gibi sağlam durmaktadır.  

Son olarak Türk-İslam davsının mihmandarlığını yapmış, bedel ödemiş, çilesini çekmiş, gözyaşı dökmüş her bir dava arkadaşımızı bu mücadelenin neferi olmaya davet ediyorum.” Dedi.

MHP İLÇE YÖNETİMİ TANITIM TOPLANTISI

Julkaissut Çakır Medy Keskiviikkona 9. syyskuuta 2020

Julkaissut Çakır Medy Keskiviikkona 9. syyskuuta 2020

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-