Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞKAN GÜLER ÜNYE’DEN ANLAMLI MESAJ VERDİ

BAŞKAN GÜLER ÜNYE’DEN ANLAMLI MESAJ VERDİ
29 Mayıs 2020 - 1:43

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler 28 mayıs Perşembe günü Ünye’ye ziyaret daha gerçekleştirdi.  Hilmi Güler; ziyareti sırasında ilçede Büyükşehir tarafından devam ettirilen çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Güler’e ziyarette Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Arganda eşlik etti.

Başkan Güler, Ünye ziyareti sırasında  Büyük Cami, 20 Temmuz ve Cengiz Topel caddelerinde devam eden alt yapı ve sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek ardından esnaf ziyareti yaptıktan sonra ilçeden ayrıldı.

BAŞKAN GÜLER İLE GÖRÜŞTÜK

Ünye Ziyareti sırasında Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler ile Çakır medya genel yayın yönetmenimiz Cihan Çakır görüşme yaptı.Çalışmalar hakkında bilgi alan Çakır Ünyeliler adına teşekkür etti.

Hilmi Güler,”Sabah erken saatlerde başladığımız Fatsa ve Ünye ilçe ziyaretlerimizde, ivedilikle devam eden çalışmalarımızı yerlerinde inceleme fırsatımız oldu.

Tüm çabamız sevgiyi büyütmek, iyiliği çoğaltmak ve şehrimizi kalkındırmak için İlçe Belediye Başkanlarım ile uyum içerisinde çalışıyoruz .

Ordu’yu tarımda, turizmde, ulaşımda, deniz ticaretinde, sanayide, kültür ve sanatta, bilim ve teknolojide kendi kendine yeten bir şehir yapana kadar bu şehirde hiç kimse durmayacak”açıklamasında bulundu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-