Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞKAN ÇAKIR, MESLEKTAŞLARININ BAYRAMINI KUTLADI

BAŞKAN ÇAKIR, MESLEKTAŞLARININ BAYRAMINI KUTLADI
24 Temmuz 2020 - 2:03

(KARTEGDER)Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Dernek Başkanı Cihan Çakır , 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

(KARTEGDER)Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Dernek Başkanı Cihan Çakır ,“Toplumsal görevi, zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin, büyük bir özveri içinde yerine getiren değerli basın çalışanlarımızın yaptıkları çalışmalar takdire şayandır.

‘’Her şartta basın,kamu adına gerçekleri araştırma, doğru ,gerçek ve objektif  haberlerle kamuoyunu aydınlatma mesleğidir.” diyen Başkan Çakır, “Basın meslek ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olan, kamu yararını gözeten, doğru bilgiyi hızlı ve tarafsız bir şekilde halka ulaştıran, üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getiren yerel ve yaygın tüm basın kuruluşlarına ve mensuplarına bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum.

İlçemiz de, ilimiz de, Türkiye’de ve Dünyada  faaliyette bulunan yerel basın mensuplarımızın üstlendikleri bu zor sorumluluğun bilinciyle görev yapan  tüm meslektaşlarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar ve başarılar diliyorum” ifadesini kullandı

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-