Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞKAN AŞKIN TÖREN ÇOCUKLARIMIZ TÜRKİYE’NİN GÜCÜNE GÜÇ KATACAK

BAŞKAN AŞKIN TÖREN ÇOCUKLARIMIZ TÜRKİYE’NİN GÜCÜNE GÜÇ KATACAK
04 Kasım 2020 - 15:45

İLKOKULA BAŞLAYAN ÜÇ BİN ÖĞRENCİMİZE ÇANTA VE KIRTASİYE SETİ HEDİYE EDİYORUZ

“Sosyal Belediyecilik sorumluluğu ve misyonuyla Öğrencilere ve eğitime desteğimizi hiçbir zaman esirgemiyoruz.  Altınordu Belediyesi olarak geçen yıl olduğu gibi bu sene de ilk defa okulla tanışacak olan ilkokul 1. sınıf öğrencilerine okul çantası ve kırtasiye seti hediye ediyoruz.

Muasırlaşma ancak eğitimle, ilim ve bilimle olur inancıyla eğitime ve öğrencilerimize desteğimizi hiç eksik etmiyoruz. Bu manada Altınordu’muzda ilk defa okulla tanışacak üç bin ilkokul 1. sınıf öğrencisi kardeşimizin her birine birer okul çantası ve içerisinde kalemden boyama kitabına, silgiden kalemtıraşa, elişi kağıdından boyaya kadar öğrencilerin ihtiyaç duyacağı birçok eğitim malzemesi bulunan kırtasiye seti ile destek veriyoruz.

Fikri irfanı ve vicdanı hür nesiller için yerelde sosyal Belediyecilik sorumluluğumuz ve insanı merkeze alan anlayışımızla öğrencilerimize ve eğitime desteğimiz her alanda sürecek.

Okul çantası ve kırtasiye seti ile birlikte öğrenci kardeşlerimize ve onların çok değerli velilerine hitaben bir de mektubumuz var. O mektubumuzdan kısa bir bölüm:

“Ülkemizin geleceği olacak öğrencilerimizi, bu sene kocaman sarılarak karşılayamayacağız belki; ama yine birlikte, her zamankinden daha kuvvetli ve özenle devam edeceğiz ülkemize “Değer” kazandırmaya.

Bu şehir, ülkemiz ve dünyamız, bu yıl okula başlayan çocuklarımızla yeni değerler kazanacak ve geleceğe umutla bakacak. Çocuklarımız; bilgi, bilim ve ilim öğrenecekleri bu yuvada, yeni bir dünyaya ilk adımlarını atacak ve 1. sınıf öğrencileri olarak, yepyeni bir dünyayı keşfetmeye hazırlanacaklar.

Bu süreçte siz velilerimizin ve öğrencilerimizin bize destek olmasına çok ihtiyacımız var. Yeni kurallarla başlayacağımızı bu dönemde sizlerden de belirlenen kurallara harfiyen uymanızı rica ediyoruz.

Çocuklarımızın eğitim-öğretim yaşamlarında yanlarında olacağız ve sizlerle birlikte onların heyecanlarını, mutluluklarını paylaşacak, başarılarıyla gururlanacağız. Düşünen, üreten ve yarışan ‘Dünya Kenti Altınordu’ için bizde yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-